Prijava

Boško Janković organizator!! Već sam komentarisao na ovoj temi, Kačar i Kuzmanović glavni.

Da, oni pakuju lopte saigračima, imaju to pravovremeno dodavanje, fantastičan pregled igre, može se reći da su organizatori.

Све најгоре.
Какав бре Жигић, његово време је прошло, уместо дупета вуче приколицу, преспор је и апсолутно непотребан у репрезентацији. Са Жигићем у тиму реп. ће играти спорије и наравно, логично, на дуге лопте и нерезонске центаршутеве. Једноставно не могу да верујем, опет иста прича.

Ви још о репрезентацији?

SiM ortak, kol'ko smo golova dali sa Žigićem na poslednjih 5 tekmi, a koliko na poslednjih 5 bez njega? Vidim da si informisan, a treba mi podatak. I čisto da vidiš da grešiš što se golova tiče, a oni su valjda najbiniji.

Жигић је дао 20 голова за национални тим, био је у репрезентацији и пре Коларова и Ивановића, најстарији је ако се не варам, тако да је заслужено....

Какав бре Жигић, његово време је прошло, уместо дупета вуче приколицу, преспор је и апсолутно непотребан у репрезентацији. Са Жигићем у тиму реп. ће играти спорије и наравно, логично, на дуге лопте и нерезонске центаршутеве. Једноставно не могу да верујем, опет иста прича.

Договорено братац, у нападу ће нам играти Баљак и Спалевић.

SiM ortak, kol'ko smo golova dali sa Žigićem na poslednjih 5 tekmi, a koliko na poslednjih 5 bez njega? Vidim da si informisan, a treba mi podatak. I čisto da vidiš da grešiš što se golova tiče, a oni su valjda najbiniji.

Aj не замарај ме глупостима. Знаш ли ти колико је голова дао Бразил са Пелетом а колико без њега? Штета што је напунио седамдесет и неку, баш би се лепо уклопио у тандему са Патом.

Договорено братац, у нападу ће нам играти Баљак и Спалевић

Не знам ко је споменуо и једног и другог. Ако немамо алтернативу уместо Жигића онда треба да угасимо све фудбалске школе а да на постојећим фудбалским теренима гајимо козе и извозимо млеко у Албанију и Молдавију.

Aj не замарај ме глупостима. Знаш ли ти колико је голова дао Бразил са Пелетом а колико без њега? Штета што је напунио седамдесет и неку, баш би се лепо уклопио у тандему са Патом.

Ma ti bre ustvari nemaš pojma, samo presipaš iz šupljeg u prazno. Al' se praviš pametan.

Porediš Žigića i Peleta? Bravo fudbalski znalče!
Pa kako možeš Brazilsku reprezentaciju uopšte sa našom da porediš? Njima ne igraju neki vrhunski igrači jer nemaju mesta od drugih, boljih, a ti ovde udaraš po Žigari koji je učinio za reprezentaciju više od bilo koga koji u istoj trenutno igra.

Mi imamo odredjenog napadaca koji igra u odredjenom holandskom timu, treba mu samo pruziti sansu.

Не дирајте ми бре Жигару. Нико други нас није више пута извадио осим њега и Пантеле. Што се тиче бекова, ту су Коларов/Волков и Ивановић. Штопери нека буду Субота и Рајковић, задњи везни Милијаш, предњи Нинковић, крила Тошић и Красић и у нападу нек се мењају Сулејмани, Калуђер, Пантела и Жигара. Селектор Радомир Антић, коментатор Гојко Андријашевић (немој Ацо да се љутиш али си стварно баксуз кад преносиш репку) и одосмо у Бразил.

Ma ti bre ustvari nemaš pojma, samo presipaš iz šupljeg u prazno. Al' se praviš pametan.

Дечко, дечко...

Porediš Žigića i Peleta? Bravo fudbalski znalče!
Pa kako možeš Brazilsku reprezentaciju uopšte sa našom da porediš? Njima ne igraju neki vrhunski igrači jer nemaju mesta od drugih, boljih, a ti ovde udaraš po Žigari koji je učinio za reprezentaciju više od bilo koga koji u istoj trenutno igra.

Какве везе ког играча сам узео да поредим са Жигићем када је поента иста?

Иначе ово ти је мЛого добра реченица

Njima ne igraju neki vrhunski igrači jer nemaju mesta od drugih, boljih

Поента је да - СВАКА ЧАСТ било коме, али ВРЕМЕ ИДЕ па су и Пеле, Марадона,
Жигић и Милоје Бабић времешни нападач Палилулца већ дали свој максимум свако у своје време , зато велико ХВАЛА на свему али ДОСТА ЈЕ, време је за неке НОВЕ клинце.

Ако СТВАРНО мислиш да у следећим квалификацијама треба да нам игра НАПАДАЧ који има 31 ( ТРИЕС' ЈЕДНУ ГОДИНУ) годину онда си стварно промашио подфорум и молим те да се вратиш коментарисању вести са Новаком Ђоковићем у главној улози.

Жигић није класа ни Инзагија а камоли Дел Пјера па да са триес' и кусур има место у неком тиму или репрезентацији у свако доба.

По свему судећи си још Млађан Ловац Ти, има времена, схватићеш неке ствари.

Селектор Радомир Антић, коментатор Гојко Андријашевић (немој Ацо да се љутиш али си стварно баксуз кад преносиш репку) и одосмо у Бразил.

Коментатор баксуз - древни непријатељ Срба у сваким квалификацијама још од 1962.

Ал' стварно је баксуз. У квалификацијама за Светско, кад је он преносио, добили смо само Литванију на Маракани, а изгубили од Француске и Литваније у гостима и играли нерешено са Французима на Маракани. Ове остале што је Гојко преносио...добили смо све (Аустрија 3:1, Румунија 3:2, 5:0, Фарска Острва 2:0, 2:0).

Не знам ко је споменуо и једног и другог. Ако немамо алтернативу уместо Жигића онда треба да угасимо све фудбалске школе а да на постојећим фудбалским теренима гајимо козе и извозимо млеко у Албанију и Молдавију.

Па ко да буде алтернатива? Калуђеровић и Марковић? Први потревио гол после 7 одиграних кола, други је још увек превише млад, у његовим годинама ни данашњи најбољи играчи света нису играли за сениорски тим. Таква игра на Жигића нам је донела победу против Немаца. Па и Јан Колер је са 36 играо за Чешку, то су такви нападачи, који не играју на брзину и технику, већ на снагу и висину.

И Мики није шпиц ако се не варам, већ је истурено крило.... Буликин, онај Исланђанин чијег имена не мерем да се сетим и Ел Хамадуи (који је не знам зашто не игра) су шпицеви у Ајаксу....

A što je u našem narodu ukorijenjeno vjerovanje da je starije uvijek bolje od mlađeg? Zašto ne bi mogao igrati momak od 17 ljeta?
Svaka čast svakome na golovima, al' kad ima neko spremniji i bolji - pa pusti ga, makar bio i klinac od 13.

Činjenica je da trenutno nemamo napadača koji bi mogao zabit gol nekoj jačoj momčadi poput Frncuske, Engleske.... zato je najbolje da uigravamo mlade jer kad se uigraju i spoznaju imaćemo napad za respekt.A i ove drtine poput Žigića i Pantelića sede na klupi u kojem god timu igraju.Nek zovu Kaluđerovića, Mrđu i Markovića pa šta bude, a onog majmuna koji je dozvolio da Vučinić igara za CG protetati iz zemlje jer je dečki rekao da bi igrao za Srbiju.

Činjenica je da trenutno nemamo napadača koji bi mogao zabit gol nekoj jačoj momčadi poput Frncuske, Engleske....

....niti ćemo imati ukoliko budu igrali ovi Metuzalemi.

Zato se u potpunosti slažem sa ostatkom tvog navoda.

niti ćemo imati ukoliko budu igrali ovi Metuzalemi

Plašim se da ni u budućnosti nećemo imat ako nastave da neguju ovaj tip fudbala - atomskko sklonište, nema napada.Zapitam se šta će im napadači. Kad igra Vigan protiv Mančestera on se ne povlači nego napada pa šta bude dobiju i neki put a ovi naši protiv Zvezde i Partizana ne prelaze centar. Treba uvesti negativne bodove za antifudbal.

Ja sam čuo neku teoriju: za neriješen rezultat nema bodova. Bodove uzimaš samo ako pobijediš. Kažu stručnjaci da bi to iskorijenilo bunkere u ligama. Jer, svi se trude da izbunare makar taj bod.