Prijava

Ajmo sad svi metle i krpe u sake! Ali posto smo virtuelno onemoguceni za to, dovoljno bi bilo da se prihvatite svojih mozdanih vijuga i miseva. Elem, kako vreme prolazi za trenutak bi mogao da pomislis da posle dugih i mukotrpnih reforma, skandala, protesta, afera itd ovaj sajt konacno pocinje da poprima prvobitnu ulogu: zabavu. I ja, kao autor koji je poprilicno dugo ovde mogu da kazem da se uvodjenjem veceg broja moderatora postigao neki red na sajtu. ALI! Opet u poslednje vreme cujem da ni to nekima nije zadovoljavajuce da bi Vukajlija konacno dostigla blagostanje! A da bi mogli da idemo napred, moramo se otarasiti starog krsa, cisto da nam ne smeta u daljem pospremanju.
Da ne duzim, ideja mog blistavog uma je ta da se svakom od moderatora i autora (po zelji) podeli po jedan broj definicija koje treba da 'ociste' (da se sija). Znam da se nekvalitetne definicije brisu non-stop ali cini mi se da su moderatori previse fokusirani na nove tj one koji se taj dan definisu. Opet kazem, cini mi se, jer nisam upucena u rad moderatora ponaosob. Resenje bi bilo jednostavno: da Kaizen ili mi sami moderatori i autori podelimo izmedju sebe, po slovima npr, definicije koje treba da se prekontrolisu i izbrisu, i to sve po propisima(!). S tim sto cemo mi obicni smrtnici-autori raditi tako sto cemo linkovati u temu na forumu 'definicije za brisanje' (to kazem da bi moderatori dobili vise posla, jer im je olaksan posao:))
Pa da pocnemo sa podelom, rada! Ajmo ljudi, malo rada nije na odmet a ima da se blista kad zavrsimo!
Ako ima neko nesto da doda, da kaze da sam potpuno poludela ili nesto slicno, samo nek izvoli!:)

Ja apsolutno podržavam predlog.No,da vidimo šta drugi imaju da kažu.

Ja sam mislio da predlozim istu stvar. U principu, svi da love i postuju, a mi samo da brisemo. Naravno i mi da trazimo, (kao, hehe).
Takodje, bilo bi lepo da se kombinuju definicije tipa "Chuck Norris", "Cak Noris", "Cak", sto je neko vec prodlozio, jednom davno...

Bas sam pokusao jedan mali "ekonomski eksperiment" juce. Zamislis da nikad nisi cuo za Vukajliju, a trazis na netu neku frazu ili rec koja postoji ovde. I vidis linkove koji ti dodju. Kakav utisak ostavlja na tebe? Zanima me prvi utisak nekih od novijih clanova, jer oni imaju sveziju perspektivu na stvari od nas "zeljnika" koji visimo ovde vec 100 godina. Sta bi promenili oko pretrage, pregleda i sortiranja, specificno oko ove tri stvari?

i tako je i ova tema umrla...

Nije umrla!
To se radilo i ranije!
Ovo moze da bude radna akcija za one koji nista ne rade i nemaju inspiracije za definicije.
Idemo nas dve u arhivu ako hoces i da gledamo.:D

Smislila sam radnu akciju!
Prijave pocinju sada.
Potrebno mi je najmanje troje da se prijave a moze i vise i idemo u arhivu da trazimo definicije koje su za brisanje.
Danas i sutra cemo proveravati definicije iz prvih 6 meseci 2007.godine.Sledeca 2 dana cemo drugih 6 meseci iz 2007.
Ima li dobrovoljaca ili da sve odradim sama?!

Posto sam vec usrala motku da je userem do kraja, vrag me odneo kud otvorih temu, ko da ne znam da su ovde sve dzabalebarosi, ima topli obrok od Kaizena da trazim za ovo!
Posto ne znam dokle si stigla, ja cu da cistim drugih 6 meseci 2007.
Jos neko?
a?a?a?

imam ja jedan predlog! da se vise ne prihvataju vicevi kao definicije... u redu je kad je vic u primeru, ali mislim da ih treba brisati ako neko definise odredjeni pojam tako sto napise vic, jer je i to plagijat... ipak je to neko vec smislio

Jel mogu ja da cistim chucka i batu?

@sandrica88:
Vec duze vreme se vodi polemika da li da se ostave vicevi ili ne, misljenja su podeljena, ali se uglavnom brisu voljom moderatora ili dogovorom. Ono sto mislis da treba da se brise slobodno prosledi u temu 'prijavite definicije za brisanje', pa neka oni odlucuju oko zakopavanja.
@2pan:
Naravno da moze, mada cini mi se da je Chuck prilicno cist zahvaljujuci gospodzi sekretarici, a za Batu nisam sigurna, slobodno baci pogled.

Hvala unapred na pomoci svim voljnim clanovima!

Nemojte samo da se pobijete ko ce da pomaze! xD

najbolje da obrisete sve definicije pa da ih ispocetka pisemo..bilo bi pravo zabavno

A tebi se bas svidja forum ovih dana,a?

Najbolje bi bilo da svi odemo na njnjnj.kafic.net, a jozu ostavimo ovde. :D

Sljus! Direct in Joza's face! Modovi su cudo...pogotovo ovi juznohemisferisani! :DDD

Razmotrio sam ih...pomno!:-)))

Pozdrav svima.
nisam hteo da otvaram nov topic.

ako smem da dodam kao novajlija, prethodne postove nisam procitao; mrzi me sada, mozda sutra, prekosutra, ko zna...
elem,
primetio sam da ima puno visesloznih definicija.
n.p.
http://vukajlija.com/revolucionarno%20otkri%C4%87e%20-%20NE%20POSTOJE%20NEVINI%20MU%C5%A0KARCI?order=time

to ne valja nikako. gubi smisao. katastrofa.
ako treba da opisete nesto, neku rec, dve reci, tri reci, cetiri... dokle tako?
a mislim da ima puno besmislenih "recenica" koje se posle "objasnjavaju" i koje vec posle pola procitanog teksta mukom citate.

mislim da je sajt dobar, nastavite tako i napravite reda.

jos jedna stvar:
sa jednog britanskog irc kanala ciji sam redovan clan,
cesto se dosetke i omaske i neke dobre sale ili idiotluci stavljaju na noobfarm.org.
svidja mi se i taj nacin sakupljanja humoristickih dosetki; spontaniji je od Vukajlije ali dobro: verujem da je svako od nas nesto definisao u svojoj glavi kao smesno pa da ima neko skromno mesto ovde. :)

sve najbolje,
peter

p.s. admini, moderatori; pamet u glavu. nikako drugacije. :)