Prijava

Pa dobro vrv je i to istina, balkan - genetski buckuris je.

Sumnjivo stivo dr Males Branimira sto se tice verodostojnosti koja svakako treba citati iz zabave, nije mi bas najjasnija rasprava na forumu stormfronta na tu temu ali 0k.

Voleo bih vise da je neku knjigu napisao npr dr Males Valsinarb.

zašto tako misliš? ja sam pročitao tu maleševu knjižicu pre tipa 5 godina ali se slabo ičega sećam. tad u to vreme mi je delovala dobra.

a reko je i da je dosta šiptara s kosova srpskog porijekla.

i ovo je istina, na kosovu često možeš da vidiš visoke neke šiptare u pm, a u albaniji skoro nikad.

kad vidim kakvi sve lobotomiti obitavaju na tom retardiranom stormfrontu i kako provode svoje dragoceno vreme baveći se pseudo-frenologijom, koja je već sama po sebi imbecilna znanost, dođe mi nekako manje teško što svoj život traćim na način na koji ga traćim

stormfront je bas krcat glupim ljudima sto jes jes. samo nekako previse formalno i nadugo pisu pa to neko ko dolazi sa strane cesto ni ne registruje.

Ahaha umreću. Mislio sam da je stormfront forum neke igrice tipa travijan, pa retardi oftopiče, ali ne ne ne.

Stormfront je internet forum bele nacionalističke zajednice koja zastupa teoriju o superiornosti bele rase.

Vlasnik Stormfronta je Don Blek, bivši veliki vrač Kju-kluks-klana i član Američke nacističke partije tokom sedamdesetih godina 20. veka.21 1981. godine.

Čukundeda vrač.

koja zastupa teoriju o superiornosti bele rase

Ovo naprosto nije točno. Možeš biti bijeli nacionalist a da ne zastupaš nadmoć bijeloida. Sad što većina Stormfrontaša misli tako je već druga stvar.

nemojte da mi ih reklamirate vec mi se svidjaju

Sta bi s ovim iranskim presednikom sta misle veliki umovi vukajlije (cara u tebe gledam)

trazi se neki ekspert za bliski istok, ja sam ubedjen da je produzena soroseva ruka kao i kod fica (trebo biti mrtav)

Koga zabole za iranskog predsednika kad je njihov predsednik po ustavu bukvalno Brnaba

Ko je glavni baja tamo Bata Sale, nisam bas upoznat sa ustavnim uređenjem Irana

Ajatolah ?

ma bas osim sto je rat sa izraelom na pomolu bukv, ovo zvuci ko opomena, ko sa ficom ili fazon kacu kinesku ambasadu rokali u bg 99e

Ovaj treba da zameni Ajatolu u slučaju smrti, a ovom je 85 trenutačno. Nije samo on u pitanju već i drugi neki zvaničnici koji su bitni tamo; s obzirom da im je Izrael pobio silne one naučnike prethodnih godina, i grunuo im ambasadu sad skoro, ne bi me čudilo da je nekakav atentat. Mada kažu ovi matori im helikopteri, nema delova novih zbog sankcija, leteli po nevremenu itd. ali ne znam baš.

ma stara tehnika je to ajde molim te, vrv sipali za 2 crvene

Kako je javila državna televizija Irana, helikopter je pronađen ali još uvek nema informacija o stanju putnika, među kojima je bio i predsednik Irana Ebrahim Raisi.

Pa ti sad razumi jbg

u 50 kinti da je ćao

jok sace se upali amber alert ima ga nadju za 15 dana u hurgadi (cepa koktele)