Prijava

Хахаххаах, е у ту клопку је упадала моја кева редовно, ал са мојом млађом сестром, а да ти кажем нешто, ја увек најгоре прођем, неће Милица да се брине о папагају нека је Марина ће, неће Милица де се брине о корњачи, ево може Марина....али увек код мене заврше!

Šta da ti kažem-bolećiva sam na tužne okice,i padam k'o budala kerećom odanošću na fraze mog sina-zna da može da me "kupi" samo tako..do jedne granice :))

Хаахахха ееее, а кад пређе границу....:))))
Јој ја се питам каква ћу кева да будем. Знам да није још време за то, али опет, не можеш а да не размишљаш понекад о тако битној теми.

Znaš kako:ja sam bila izbezumljena u startu-još u porodilištu.E,kad sam videla kako one babice nose po 3-4 bebe u rukama i "dele" ih mamama k'o karte-samo mi je sinulo:ko će nežnije i bolje da ga pazi,da ga voli i štiti bolje od mene?Ko će bolje da se brine o njemu? I,te sekunde sav strah mi je bukvalno,nestao! :))
Priroda je čudo! :))

Хахахахха е слажем се! Природа ипак учини своје, оно предодређен си на крају крајева да имаш потомке, и како бих рекла ''програмиран'' си да умеш да се бринеш о њима...ал страх увек постоји. Е али знаш како, ја рачунам ако будем имала доброг партнера који ће да буде добар отац, много ми је све олакшано, ипак ниси сам у целој работи. :))

Ma,narafski,ali to odma' od starta da dresiraš!Hehehe :))

Jbg,pošla mi krv na nos,shiit!

Ххахахаха, наравно. :)
Не зезај...аууу...

Opet se potukla u kafani :D

Не дирај жену, виш да је фина, даје ми савете и све...

Hahahah ova glava svašta zna,neki misle da je luda :D

Хахаххаха о чему ти причаш? Него бре јеси ли видео доказ?

Sad je ok,'oće to meni tako ponekad..
Elektro,tukla sam se u snu-sanjala da tabam nekog tipa,džiu-džicu i tako to... :)

Ja tebi ič ne verujem micika :D

Нињђуцу ија-хоооо...:))))
Елек, срам те било!

Dobro veče svima.

Добро вече, Вуче. :)

Veče vuk.Kolike su ti oči :D

Što sram me bilo?

Не верујеш ми. :Р

Naravno da ti verujem.Problem je što ti meni ne veruješ.Jel tako vuče :D

Хахахаха само ти питај Вука, он зна најбоље. ;))