Prijava

Који спортски коментатор је, као син полицајца, увређен поступком Звонимира Бобана на Максимиру престао да преноси фудбалске утакмице?

da pokusam.dobrosav gajic?

Није Добросав. Овај је баш, како бих рекао, увредљив. Мислим да је још неке спортове престао да преноси из различитих разлога.

Звонко Михајловски? Хе хе

Vladanko Stojakovic?

Je l' moguće da je Ćosić? On je onako, sklon incidentima, ali ipak ustaša.

ДА НИЈЕ ТЕГИ БОКТЕЈЕБО?

Не може бити теги јбг, премлад је за бобана, ехехе.
Ја бих треснуо Кораћ.

Nema Truća, jebem ga u Bogu. Odoh i ja malo spavati.

александаркг
Не може бити теги јбг, премлад
је за бобана, ехехе.
Ја бих треснуо Кораћ.

Јебо га ти, ја Тегија не рачунам ни у коментатора ни у спортског новинара, него залуђујем. :)
Ако је инцидентан, онда је Кораћ сигурно.

Јесте Кораћ, Цоа. Терај даље.

Нешто сам мало гледао "балканском улицом" емисију где је гостовао, ал' не целу, можда је баш у њој поменуо ту ситуацију. Елем, лагано, само да наставимо:

Почео је каријеру у највећем клубу своје земље и највећем клубу из тог региона уопште. У трећој сезони за тај клуб даје хет трик противничком тиму (који је иначе до тад имао једну титулу првака Европе) чиме се пробија на фудбалску сцену Европе. Недуго затим прелази у један од највећих европских тимова, где постаје краљ једном речју. Затим, иде у други велики европски тим, где није показао све што уме, а након тога се враћа у претходни клуб, где и не блиста баш, да би се након тога вратио у клуб где је почео каријеру, где опет игра нешто значајнију улогу, и убрзо после тога батаљује. Пет пута најбољи играч своје земље, два пута најбољи стрелац ЛШ.

Фалабогу да је он, 'ајде да оживимо мало ово.

Proslavio se kad su uništili Van Galovu Barsu.

Evo jedno šmekerica pitanje:

Šta povezuje seriju Hanibal, u kojoj Mads Mikelsen glumi, i fudbalski klub Napoli?

Е једно питање везано за бокс, занима ме па реко да искористим што није гужва на теми.

Нпр Марко Хук је првак у крузер категорији, а Кличко у тешкој (ваљда). Шта треба да се деси тј да ли постоји шанса да се они боре један против другог?

Играју ли ту улогу они појасеви WBA, WBC итд, шта то уопште подразумева? Шта треба све да се освоји да би неко постаоа апсолутни шампион?

A nisi morao odmah da ga ubiješ :)