Prijava

Колико знам, он је са Сицилије, па да лупнем... Катанија ?

u zajebi, ovo lako izguglati, al ne moze da se pogodi ovako, cak ni uz pomoc :)
izguglo sam

I ja izguglao, nema teorije da će iko pogoditi. Totalno šnj tim, čak i za kladioničarske standarde.

Иако Србин, као прави професионалац довео је Цибону до титуле шампиона Јадранске лиге у сред Београда. Овог кошаркаша сматрају најбољим играчем северне Далмације, Европе и света. Кошаркашка Америка жељно ишчекује коначни долазак овог играча, новог Чарлса Барклија у НБА. Ко је тај кошаркаш?

Kako mrzim ovakve pitanja, u kurac vise.^

FAĐO

Šarić

Ау, какве су ово провокације...

Ево мале помоћи.

Да ли је тај кошаркаш Марко Јагодић-Куриџа 21?

Јагодић-Куриџа?

На Пелеовој листи најбољих сто живих (још увек) фудбалера који су икада играли који фудбалер је најмлађи?

Videh jednom tu listu, uglavnom sve penzionisani. Ronaldinjo, možda?

Роналдињо је годину дана старији од двојице са листе.

Robinjo?

edit: ok, nisam video da je godinu dana stariji

Ronaldinjo ima 34, znaci neko ko ima 32... A brate Pele, fazon stavio Elana ili tako nesto.

Ajde neka bude Lam?

Ibrahimović recimo?

Нија Лам, није Ибра, али јесте нападач.

ЕДИТ: Још је активан, игра у јакој првој европској лиги, а прошле године је играо и у ЛШ. Није Европљанин.

Није Калу. Овај има злато са ОИ на којима је играо и против наше репрезентације.

Znaci to je 2008. Igrali smo sa Australijom, Slonovacom i Argentinom. Kapiram da je Argentinac, ako nije Kalu... Laveci mi je premlad. Krespo? :D

EDIT: Asam lupio, ne uklapa se u profil. Povlacim odgovor.

EDIT: Protiv koga nam je penal bio ponovljen fazon 6 puta, sve sam u tripu da je neki Egipat, a to nije 2008 onda..

EDIT 3: Jel argentinac, bar to da potvrdim, mozda sam se istripovao oko grupa?

Лол, јесте Аргентинац и ОИ су биле 2004, играо Красић, рецимо, за нас... Пенал је понављан Тунису против нас ако се не варам.