Prijava

Ма какви Шпанци, Јуве је најпознатији по томе, 2006. је испао у Серију Б и пукао у ЛШ од Арсенала у четвртини.... Виљареал је испао у групи кад су испали, а не знам је л' још неки шпански тим испао а да је пикао баш четвртину....

Знам да је Селта испала из лиге у.. А даааа! Селта, бре! Ахаха! Сад сам 'тео да напишем да је испала у осмини, ал' мислим да се сећам да су у осмини прошшли Спартака и испали у четвртини од Арсенала. хД Тада су испали из лиге, водио их Антара.

Moja greška je bila u postavljanju, nije četvrt finale, nego osmina finala. Selta Vigo je bila u pitanju i sezona je 2003-04.

Ил' су ипак у осмини испали од Арсенала?

Ај неко други питање, ја сад не могу.

Muzika za moj sto:

Kako se zove streljačka sportska disciplina gađanja letećih meta na polukružnoj streljani? Mete se izbacuju iz dve kućice, leve više i desne niže, određenim redosledom, a gađaju se sa posebnih mesta na polukrugu. Sport je uveden u program Olimpijskih igara na igrama 1968. u Meksiko Sitiju, a od OI u Atlanti 1996. godine olimpijsko nadmetanje dozvoljeno je samo muškarcima.

Sta, gadjanje glinenih golubova?

Veoma slično tome, ima svoj zvanični naziv.

Колико смо сви ми глупи примети се кад нам Сијалица постави неко питање. лоло

Istina. Pa znam da ima naziv, ne mogu da se setim, jebem li ga. Da nije nesto fazon tipa lovacko streljastvo?

Nije, mnogo je kraći naziv... Sreto, niste glupi, nego jednostavno više volite pitanja bvdlg-ovskog tipa, neka lepo zavučena fudbalska statistika. Ja više volim ovako svestraniju varijantu...

Nije, skit je, neka nastavi ko hoće...

Evo jedno lagano da oživim kviz.

Koja tri fudbalera su postizali golove za NK Croatia u meču protiv Partizana koji je taj klub dobio rezultatom 5:0?

Jeste, Viduka je postigao jedan gol. Nek proba neko da pogodi makar jednog od dvojice koji su postigli po dva gola.

E, jesam oživeo kviz, svaka mi čast.

A, jbg, većina nas smo bili klinci tada. Jbg, jedini još kojih se sećam da su tada igrali (možda) su Viduka, Šimić, Jurčić, Prosinečki i Ladić.

САМО ДА КАЖЕМ ДА МЕ ЈЕ ЋЕЛТ ЈОШ ОНДА ИЗНЕРВИРАО ШТО МЕ ОПТУЖИО ДА САМ ИЗГУГЛАО ОДГОВОР НА ПИТАЊЕ КО ИМА СКОР ОД 4:0 ПРОТИВ БАРСЕЛОНЕ. ПОШТО ЈЕ ТО ЈОШ ЈЕДНА У НИЗУ НЕПРАВДИ КОЈЕ БИВАЈУ НАНЕСЕНИ МЕНИ КАО УЧЕСНИКУ И КРЕАТОРУ НА ОВОМ САЈТУ (ДА НЕ ПОМИЊЕМ САД ПОСТЕР СА СЛОНОМ КОЈИ МИ ЈЕ БРИСАН ИАКО НИЈЕ КРШИО НИКАКВО ПРАВИЛО, ПОШТО НЕ ВОЛИМ ТО ДА ПОМИЊЕМ). Пошто сам сигуран да сам одговор знао, потражио сам и доказе и нашао:

http://vukajlija.com/forum/teme/11147?strana=1678#post_2764890

Након овог крунског доказа, ОЧЕКУЈЕМ ИЗВИЊЕЊЕ ОД УПРАВЕ САЈТА КОЛИКО ДАНАС!

gle stvarno :)
izvinjenje od uprave sajta trucu sto sam mislio da gugla.

nisi valjda ciljno trazio ovo?