Prijava

Jeste Anortozis. Kad je turska okupirala severni kipar, presli su na drugu stranu granice

Kako glasi zajedničko ime i nadimak trojice nekadašnjih američkih boksera, od kojih je jedan bio svetski profesionalni šampion, drugi olimpijski, a treći i jedno i drugo?

Sugar Ray Robinson je jedan, ostalih secera ne mogu da se setim, ali sam 99% siguran da na to mislis

Tako je, Šugar Rej Robinson je svetski, Šugar Rej Sils je olimpijski a Šugar Rej Lenard je oba. Teraj dalje...

Ко је једини играч који је постигао хет-трик на мечевима ФА купа, Премијер лиге и Лиге шампиона?

лоло није, ал била би фора.

Нису они. Мала помоћ, играо је за 4 лондонска клуба, али овај рекорд није поставио ни у једном од њих. Освојио ЛШ и ЛЕ, али није играо у финалима.

Није.
Игра сад у клубу заједно са једним нашим репрезентативцем.

E kurac moj, sve mi je bilo logično, sem da je igrao za četiri londonska kluba lolol. Aj da probam, s obzirom da je jedini londonski klub koji je osvojio lš Čelzi, može biti samo Frenk Lampard

Јесте Бенајун. Браво мајсторе :Д
Све у дресу Ливерпула. Играо је још и за Вест Хем, Челси, Арсенал и КПР, а сад је у Макабију из Хаифе са Стојковићем.
Цепај даље.

Koji je nemački tim prvi osvojio Kup UEFA?