Prijava

ovo je shaman koji uzme neku preljutu drogu fazon pejoti i okupe ostale oko vatre i prenosi im sta mu se desava

Šamani ne uzimaju droge, Oll, oni su fini ljudi bili, liječili narod samom svojom pojavom (aha!). A to "prenosi im šta mu se dešava", ne treba šaman za to, to imamo i na prenosu sjednica skupštine :-)

ubio si me ovim postom odo da zaronim u mermer

odo da zaronim u mermer

Toma će da ti sredi mermer 1. klase LOL

u preljuto dubokom okeanu pronadjena nova zivotinja jebem ti sve ako ovo nije najjezivija zivotinja ikada http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a1YXo5b_460sv.mp4

a fazon 95% okeana nije istrazeno, a da ne pricamo onda van planete Zemlje sta sve ima

Van planete me ništa nimalo ne zanima, toliko sranja nismo skontali ni u rođenoj ulici/glavi/životu, a gledamo ima li nekih aliena da nam otmu ono što smo mi već oteli svojoj djeci. Jadna smo vrsta, pa to ti je....

unutar tvog uma je bas smorcina...popusi nekad neki dzoint nesto

Au kakvo stvorenje jebeno.
Ja bi pucao na ono bez razmisljanja.

unutar tvog uma je bas smorcina...popusi nekad neki dzoint nesto

Nije smor, Oll, razmišljam o puno bitnijim stvarima, a džoint... ne, batalio davno, prije nekih 15-ak godina.

ima jedan gif,lik bajs vozi na ovolikoj visini na toliko tankom putu da jedva stanu on i bajs i to ide 100 na sat,ona nekontrolisano deluje sve u zadnji chas,krivine i sve,jos i taj put pun kamenja i sranja,zastrasujuce za gledanje iako je taj lik vrv preterano ljut profesionalac,al opet jbt