Prijava

Da li je to i vas problem? U kolikoj meri je to problem? Da li smatrate da je takva sredina zdrava i podsticajna?

Ja sam pesimista i negativno nastrijen član i antismajlista i bukvalista i realista i komunista i ne volim romane od definicija koji nemaju smisla i koji su pre za forum, nego za naslovnu stranu.

A zasto mislis da svaki autor koji napise svoju defku misli na to kako ce ona biti definicija dana? Mislis da svaki autor juri sto vecu instant popularnost? Nista se ne ljutim na tebe samo pitam.

Ne mislim, siguran sam.

Ja na primer ne jurim definiciju dana. A ti?

Ja sam na sajtu 10 dana, ni ne znam šta je to.

Daj čoveče, pa to su deca.Znaš li ti šta rade pedofilima u zatvoru?

sinko , znam ih , sve imaju preko dvaes a neke i preko tries :)

Aj dobro ova druga sleva mi izgleda najstarija :D

Imaju preko osamnaest sigurno

Ima li jos neko da se oglasi povodim ove teme? :))))))))))))

Evo imam ja.Zaključavajte ovo!

Sto da zakljucaju kad vas sve lepo i ozbiljno pitam?
Jesam li ja tebe vredjala ili bilo koga?

Pa zar ne vidiš da tema nema nikakvog smisla?Da ima, neko bi se i pojavio na njoj.Sebe ne računam, jer samo zezam krizu.

Ево, јављам се ја, као бивши антисмајлиста.
Схватио сам да су моје поруке често изгледале грубо и одбојно, јер не постоји фонт "сарказам", и да сам тако одбио неке људе којима сам желео да се приближим. Зато сада сејем смајлије и где не треба. :)

Bravo majmunoliki. Naveo si jednu posledicu antismajlizma. :)))))))

Vuce to sto se niko do sada nije oglasio ili se slabo oglasava ne znaci da nesto ne stima

Ja sam Mirjana D Deb'la Stoka i ja sam lečeni antismajlista.

Stvarno nemam ništa da kažem a da majmunoliki već nije rekao. Bez smajlija se poruke mogu sasvim drugačije protumačiti.

Mada, opet, preterano ili nepotrebno korišćenje dovodi do istih efekata, kao ovde: http://vukajlija.com/forum/teme/11315?strana=2#post_551705

Lep avatar Mirjanice. :))))))