Prijava

Ево овако, доста је оних којима су иновације на Вуки нешто најбоље до сада, а доста је и оних којима се нимало не свиђа! Ја сам за то да ово буде место где би могли да се пожалимо шта то треба променити, а шта задржати! Уколико већина нас буде сложна по питању "нечега" верујем да ће "ћале" послушати наше предлоге!

Лично мислим да би требало вратити преглед најновијих слика и клипова са десне стране, и променити ову црну боју у (неко рече да нам аватари изгледају као читуље :)) ) У суштини то је то... Некима се можда несвиђа због контраста. Онај стари Вука је имао доста топлије боје!

Zaokružujem, da se vrati stari Vukajlija, a od novog da ostane samo mogućnost pregleda komentara.
Stvarno... Kao čitulje.

Meni se sviđaju ove boje, jer su više sa stilom nego prethodne. A jesam za to da se negde ubace slike i klipovi.
Uostalom, svaka promena je dobra, stara verzija je već prilično dosadila...

Stara verzija je keva. A Kaizen je cale :)
Od inovacija mi se jedino svidja pregled komentara, iako to nije bas nesto bitno... (a secam se da sam ja to predlozio) :)

Sto se tice toga sa cituljom...crna i bela boja daju najbolji kontrast, to je valjda svima jasno. Funkcionalnost i preglednost prvo. Jedino se jos zalazem za ono sa popularnoscu i cetom. Pogledajte 'I...kako vam se svidja?' temu.

ма ок је то.. свако има право на своје мишљење, ја сам само мислио да ако већина има замерку на одређену ствар да се овде пожали, да би се касније то могло исправити.

Nervirale su me boje na staroj Vukajliji. Belo pa belo. Good riddance. Novi Vukajlija For Teh Win!

meni jedino što smeta kod zamerki za novi izgeld je vraćanje klipova i slika.

TO MI JE BILO NEŠTO NAJODVRATNIJE (iako pregledno)
znači kad vidim neki klip nekog turbo filka osetim se ko da sam na nekom jeftinom download sajtu tipa kobajagrande, nostalgija, i ostali debilizmi.

Slažem se sa Surovim u ovom slučaju.

а спамовање чета са сликама и осталим глупостима?

Iskreno, ne svidja mi se novi izgled. Jedino pregled komentara je ok, ali prvi utisak generalno negativan...

i na chetu i na forumu text koji napisemo je dosta desno od avatara tako da se na forumu od nekog posta ne vidi pregled definicija(jedan deo definicija)jel to i vama ili samo meni

Meni je u redu. Aj pošalji ScreenShot.

I uvek ovakve stvari kad prijavljujete napišite koji operativni sistem i browser koristite. Hvala!

Kaizene molim te stavi neki čitljiviji font :)

koji? (daj primer sa nekog sajta)

Vrati prethodni, na nativu definicija i tema foruma.

Puno njih je kukalo na prethodni

Ma pusti njih oni nemaju pojma :P ovaj je sve samo ne pregledan i vizuelno lep.