Prijava · Registracija
Thumb kin

Цар

Кажите неку добру игру.

Thumb mislim stvarno 20181

Master of Sarma 2

Ceo serijal Asasins Krida,KOl of djuti mw2,prototajp,Mes ifekt 1 i 2.....

Thumb medium

StefanKostić

Daj neku dobru strategiju. Na fazon War3, LOTR...

Thumb being john malkovich6

zDju

Super Meat Boy :)

Thumb 0

Луди Чак

Shogun 2 Total War, u stvari svaki TW, IL-2 Sturmovik 1946, svaki CoD, Silent Hunter 3 i 4, a ako masina moze da ti podnese onda i 5. Battlefield svaki, pogotovo Vietnam i dvojka, Mount&Blade, World of Tanks, Left4Dead kec i dvojka.

Thumb rogo

Chavez

Ko je za jedan od najjačih rpg serijala, neka skine Star Wars: Knights of the Old Republic 1 i 2, ja mislim da nema nešto bolje od toga do sada da je izašlo.

A za pucačine, ko nije igrao F.E.A.R., nije se proveo u životu igrica.

Za strategije.. Hm.. Moje omiljene igre. Možda Command & Conquer Generals_ Zero Hour, to madrfakuje. Klasik Heroes III takodje, ili možda Tropico, to je kul da odmorite mozak, a taman piči meksička muzika kroz igru, jako zarazno.

I KO NEMA PES NA KOMPU, TAJ JE GOLI KURAC AAAAAAAAAAA!

Thumb 0

Луди Чак

E da Tropico 3, PES je govno!

Thumb hqdefault

Električar 

Starcraft 2, može i kec za početak.

Thumb 10122762

kilervgmmm

Koji crni Assassin's Creed, smaracina prebacujes se u sadasnjost i neke picke materine i posle smara, sve je sablon, skini Prince of Persia prva 3 dela, Devil may cry 3 i 4 (3 deo bolji i tezi ali losija grafika pogledaj trejlere gejmpleja preporucujem dzojstik), left 4 dead- bleda kopija will rock-a (losija grafika ali fise protivnika nego 4 vrsta zombija i sabija u mrezi) f.e.a.r. potpisujem i Crysis (sabija), fable ima zilion magija i nacina za igru, strategina definitivno Generals.

Thumb default

Marko_bre

Skini neki simulator :D

Thumb teemo badger

Л0Л

Tony Hawk's Underground 2

Thumb medium l

Манијак

E, ovako lolo

Skinuo sam FEAR 3,al mi traži jebeni cd key za dalju instalaciju. Sve sam pretražio na googlu,stigo do 15 strane, ništa...I ide neki kurac preko onog Steam-a...
ko zna cd key?

Thumb 12800000

Jericho

Probaj BAC2-DEF3-NAZ3-LAM3-2742, mada je moguce da je to za keca.

Thumb medium l

Манијак

Nije Džeri, ima mesta za 5 karaktera u onim kvadratićima, moguće da je to za keca

EDIT
fala za trud:)

Thumb 12800000

Jericho

Nadam se da si probao sa svim nulama ili kecevima?

Thumb richard pryor02

Richard Pryor

Verovatno sam of topic,ali da li neko može da mi pomogne u instalaciji Call of Duty 4(modern warfare),imam problem sa rebuildingom,odnosno jebe me setup.bat file,prekine mi instalaciju na 3%,a sve sam fino ekstraktovao.

Thumb 12800000

Jericho

Tesko je reci napamet, ali koliko se ja secam, obicno postoji neki zahtev da putanja bude kratka, znaci ne C\Documents and Settings\Kovac\Igrice\CoD4 nego C:\CoD4, ili slicno. Pokusaj.