Prijava

Je l' bi moglo da se sredi?

Će bude sređeno.

Znam da nema veze sa ovom temom, al' umorih se od traženja adekvatne teme. Davno sam, negde na sajtu, pročitao kako se linkuje i kako se linkuje kada je izraz u padežu, ali ovo drugo nažalost nisam zapamtio, pa ako može još jednom objašnjenje. Pretpostavljam da ne bi bilo loše da se linkovanje objasni i zbog novih članova.
Pozdrav, i unapred hvala.

Klikne dole na link "Primeri za ubacivanje sadržaja", tu ima primer za to: Vukajlija je rečnik slenga, sleng

Hvala kaizene. Video sam i sam ali tek pošto sam poslao pitanje :-(

Hoce li biti ovo ikada? Izgresih na komentarima, i u linkovima na komentarima, i sada to smece visi na pogresnim mestima!!! Apsurdno, mogu da se menjaju definicije, slike, a komentari - najmanje bitan deo - ne mogu!?!

Evo, sad vidim da i postovi na forumu mogu da se menjaju. Ako ne mogu da se menjaju komentari, molio bih barem da mi neko objasni logiku po kojoj su oni izdvojeni od ostalog dela sajta?

Logika ~> nisam stigao da to napravim. Biće.

Ja samo da postujem bilo šta, da oživim malo ovo temu, jer mi deluje malko zaboravljena... A ovo je i više nego potrebno nama običnim članovima koji nemamo tu opciju...

kaizen

Logika ~> nisam stigao da to napravim. Biće.

лолек, контам да је Џерико био у фазону
http://replygif.net/i/1082.gif

Će bude sređeno.

LOL

После је државна администрација спора...