Prijava

Понекад прво дам минус на дефиницију дана па је тек онда читам.

Hahahahaaha, legendarno! I meni se omakne. :)
Dalje, rokam minuse na 95% internih definicija, a i sam sam napisao par?! Neretko pogledam izlogovan ko je autor neke definicije. 3:) A svojevremeno sam se i reklamirao. Lajkovao sam pojedine autore davno, ali se više ne sećam ni koje.

Imam krizu identiteta

Par puta sam napisao ono štrbersko W. To je owo V, ako neko ne zna na šta mislim.

Једној ауторки сам наклепао минусе онако профи-прочитао сваку дефку и уделио палац доле на 94% дефиниција. Баш ме брига,није ништа изгубила.

Имао сам плагијате и вицеве међу својим дефкама. Пријавио сам их за брисање-било је 39 неинспиративних дефки и покрадених фазона претворених у дефке. Све су побрисане. Надам се да сам тиме бар мало окајао грехе младости на овом сајту.

Константно улећем у расправе и зајебавам одређене људе. Није у реду,ал некад не могу да се суздржим.

Често изигравам балансератора.

Reklamirao sam se. Jebiga.
Znao sam lupiti i koji minus više autorima koji su me nervirali. Jebiga.
Napisao sam ovo. Oprostite.
Žalim što se nisam više družio, i više komentarisao i više postovao po forumu. Na velikom ste gubitku.

Ja sam ukrao dvije fore iz filma, tj iz serija i napravio defke.. to je sve :D

O:)

Ništa, ali ništa, ne može da se uporedi sa satisfakcijom koju kod moderatora izaziva promjena boje u roze! Ovo je nešto najsmješnije što sam u ovih par dana pročitala, zaslužuje naslovnu! :D

Što se mene tiče, ja volim ukazati na plagijat i/ili vic, i to ću i da nastavim, jer ovdje dolazim da čujem (tj. pročitam) nešto novo. Za taj grijeh ponekad dobijem koji minus više, tako da se smatram iskupljenom.

redjam minuse al za to ne zalim, jesam malo plagirao, kopirao al i onako nisam neki autor pa ko ga jebe. sto se ukradenih fora tice kao sto neko negdje rece tesko da smo sve mi izmislili.

Napisah definiciju 3 u 1 koja se dotakla slavnih Vukinih autorki. Slučajno.

Nakon toga se osulo drvlje i kamenje na mene. Bilo mi je žao što to nisam uradila namerno.

Često sanjam gole ženske

moj nalog (ovaj, tj. surovi) je zapravo moj dupli nalog.
takođe napravio sam još jedan dupli nalog sa kojim sam uspeo da postanem moderator, tj. ja sam dva moderatora.

ja često pišem lažni sleng(čak i težim samo to da radim), tj. sleng koji na licu mesta izmislim i meni je zabavan, ali ga niko nikada nije koristio, što onda teško može i da stekne neko zvanje slenga, ali eto. zanimljivo mi je to da radim kao i sama mogućnost da se eventualno nešto prikači.

ranije redovno, a sada povremeno menjam tuđe sranje definicije u neke prikladnije. To radim uglavnom definicijama starijim od pola godine i do sada niko nije provalio (jeste par ljudi, ali tada sam namerno preterivao i menjao sve redom, najnovije im). Nikada (skoro) to nisam radio ukoliko mislim da je defnicija inicijalno ok.

volim da kontriram moderatorima i miniram im inicijative i akcije. smatram da je to veoma korisno pošto su oni (mi)često grupno glupi i nerelani, a zapravo su, kao što svi znamo, pojedinačno pametni, dobri i pošteni.

isto tako često plačem u ćošku svoje sobe pošto neke moje ultragenijalne ideje i predlozi (kao i definicije), prođu totalno nezapaženo zbog relativnosti proticanja vremena na ovom sajtu, prevelike gužve, mog namernog off tajminga (naročito vezanog za definisanje, obožavam period od 4 do 7 ujutru) i kosmičke nepravde.

kao autor pišem da nasmejem sebe, a ne vas, u prevodu, samodovoljan sam na ovom sajtu i egzistiram isključivo radi samozadovoljavanja. takođe, ne mislim, već znam da sam bolji od svih vas zajedno. To je činjenica koja se potvrđuje svakog dana. zbog toga, kurac mi je svakog dana eksponencijalno sve veći i veći.

kao moderator tu sam samo zbog vas i osećam se kao da ga suptilno primam od šesnaes crnaca u pedu jer ste uglavnom bezumna, bezosećajna stoka koja ne razmišlja unapred o posledicama sopstvenog baljezganja. naravno, postoji par izuzetaka, ali uglavnom ste takvi.

mrzim ljude.

kada kažem da se ja samo uglavnom šalim, lažem. UVEK SAM MRTAV OZBILJAN.

volim da kontriram moderatorima i miniram im inicijative i akcije. smatram da je to veoma korisno pošto su oni (mi)često grupno glupi i nerelani, a zapravo su, kao što svi znamo, pojedinačno pametni, dobri i pošteni.

Ово је било добро. :) Истина.

takođe, ne mislim, već znam da sam bolji od svih vas zajedno. To je činjenica koja se potvrđuje svakog dana. zbog toga, kurac mi je svakog dana eksponencijalno sve veći i veći.

Немаш ти појма. Најбољи сам ЈА. А твој курац што ти експоненцијално расте није ништа у поређењу са мојом турбо-свемирском-елудијум Д67 мочугом.

П.С. И ја мрзим људе.

isto tako često plačem u ćošku svoje sobe pošto neke moje ultragenijalne ideje i predlozi (kao i definicije), prođu totalno nezapaženo zbog relativnosti proticanja vremena na ovom sajtu

ovo mi lici kao scena iz nekog ultra srceparajuceg,"zamisli se duboko" filma.........

I da ,Surovi ima dupli nalog,treba da ga banujete zbog toga!

sa kime ja cuvam ovce...

Ja nikada ne čitam šta drugi pišu u forumskim temama. Držim da su glupi, razmetljivi i da nemaju šta pametno reći.

Samo pišem i po trijes puta prečitavam to što sam napisao, misleći da je najveća genijalnost koja se ikada u vidu slova na ekranu rodila.

Расплакао сам пар пута аутора блек хола.

Кајем се, наравски.

Umem da preteram u negativnim (čak malicioznim) komentarima i to često, ali ne kajem se. Smatram da ljudima koji takva stvari pišu nije mesto nigde, a kamoli ovde gde sam pogotovo ranije provodio mnogo vremena, a i sada, kad ugrabim vreme.

Jebiga.

Umeo sam i da budem dosadan sa predlozima i prijavljivanjem za brisanje, ali sam od toga odustao jer većini ljudi na ovom sajtu odgovara ovako kako je i svidja im se da trpe svakakve gluposti i glupsone.

Kajem se samo što sam mislio da nešto može tu da se promeni.

DOsta minusa sam lupio nakon pročitanih dve rečenice i samo nekoliko puta sam se pokajao.

Takodje se kajem što sam sa nekim ljudima sa sajta (čak i u rl) ostvario vrlo prisan odnos u prošlosti, a oni kako se kasnije uspostavilo, nisu nimalo bili vredni toga. Trošio sam svoje vreme za džabe, ali to nije prvi put da tako nešto uradim.

Neke ljude sam isto tako (mahom nesvesno) zapostavio, oni znaju ko su, pa da ne imenujem. Ovom prilikom bih da im se izvinim.

Neke od najbolje ocenjenih definicija sam napisao koma pijan i iz zajebancije. Sramota me je ljudi koji su im dali pozitivnu ocenu.

Zezao sam Mrmuna da je gej. Nastaviću. :)

Često kada moderator govori na četu, ja s rukom u džepu napravim šipak ili mu se plezim.
Jednom sam čak i skinuo gaće i okrenuo guzicu prema monitoru kad se on nešto pravio zvaničnim i važnim.

Dodirivao sam se, gledajući sličice avatara nekih članica. Bogami i članova.

Jednom se autorka Majav, definicijom 3 u 1 "slučajno" dotakla slavnih vukinih autorki, pa je bila tako sredjena da to i dan danas pamti, što svedoči i njen post na ovoj temi.
Ovom prilikom joj se zahvaljujem što i dalje misli o nama.
Autogram nećeš dobiti.
Mi slavni smo nako malo razmaženi.
P.S. Uradi to sledeći put nameno.

Imam žarku želju da neke autore i autorke odavde zatvorim u bure i pustim ih niz neki kanjon :D
A kada se bure zaustavi, jednostavno bih sve to ponovio.I ponavljao bih to sve dok se bure ne raspadne...
Ah da, umalo da zaboravim, bure je čelično.