Prijava

Volim da posmatram omiljenje defke danas, i onda da pred kraj dana rusim snove nekih clanova da ce KONACNO da dobiju usranu cast da im se definicija nadje na pocetnoj strani kao cuvena i jebena "Definicija dana", tako sto svakoj drugoj opizdim "OMILjENO", da bih svrgnula ovu od gore s superiornog mesta. Ne znam da li mi uspeva, ali meni bas cool.
I ne kajem se.

Dogodi mi se da opicim minus, samo da bih videla ko je autor,(Ali sada sve redje...) mada vecinu ocenjujem na osnovu toga da li mi se dopalo, ili ne. Sve se vise kajem zbog toga.
Sto se mene tice, ja bih svima mogla da dam pluseve, jer prosto ne razumem svrhu tih minuseva?! Naravno, slazem se, postoje neke definicije koje su toliko glupe, da ne zasluzuju ni da ih pomenemo, ali takve bivaju obrisane. Ne pisem ovo zato sto sam nova, ili zato sto nisam "popularana", ili kako god, vec zato sto sam buntovna.

Elem, hejtovala nikoga nisam, niti me to zanima. Retko sta definisem, ne zato sto nisam mastovita, ili bez ideja, vec zato sto me zabole kurac za to. Ovde sam da se smejem drugima, mada i toga u poslednje vreme ima sve manje.

Svadjala sam se s mnogima, i mnogi me ne vole, a meni lepo.
I smatram da je 90% vas ovde grupa teskih NOLIFERA! Ni za to se kajem.
Za moderatore smatram da su idioti, i da smaraju. I da su nejebaci, i da nemaju svoj zivot. I da misle da su Boga za testis uvatili. Jer samo ljudi koji nisu svrsili jos od kako je Tito bio ziv, mogu tako da KENjAJU. JEBITE SE LjUDI, bar to danas nije skup sport.
E, ni za to se ne kajem.

Imam Facebook, i tamo cesto kao status ostavljam nesto s Vukajlije (Ali me grize savest kada krenu da "lajkuju" kao da je to mojih ruku delo, zato uvek ispod stavim Vukajlija.com). Ni za to se ne kajem, jer bolje patka na tacni, nego guska pod ruku.

A ostatak svojuh grehova cu da sacuvam. I postoji jedna clanica, koju smatram nizom vrstom, pa je ne bih sada spominjala, ali neka zna da joj zelim da joj crkne krava. I za to se ne kajem, kada se vec pravi pametna.
I 'ajde sada, o mocni moderatori, promenite mi boju u roze, i izmenite mi definicije.
Pffff..Da je moja baba imala mocugu, bila bi deda.
Ne zanimate me uopste.

Za moderatore smatram da su idioti, i da smaraju. I da su nejebaci, i da nemaju svoj zivot. I da misle da su Boga za testis uvatili. Jer samo ljudi koji nisu svrsili jos od kako je Tito bio ziv, mogu tako da KENjAJU. JEBITE SE LjUDI, bar to danas nije skup sport.

I 'ajde sada, o mocni moderatori, promenite mi boju u roze, i izmenite mi definicije.
Pffff..Da je moja baba imala mocugu, bila bi deda.
Ne zanimate me uopste.

Интересантно је како те не занимамо уопште, а свака друга реч ти је ''модератор''. :Д

Постоји и дугме "одјава". :)

Oho, pa neki članovi se baš trude da se temeljno i detaljno očiste! A ja svoje čišćenje odradih na brzinu, i zaboravih da spomenem svoju najveću krivicu:

Napisala sam definiciju o fejsu. I o spejsu.

Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa. ::posipa se pepelom::

DA Dzimi, a narocito svrsavam na tebe!!!!
Da, ti si moj afrodizijak, izvini me sada, odoh da se jebem!!

Jer samo ljudi koji nisu svrsili jos od kako je Tito bio ziv, mogu tako da KENjAJU. JEBITE SE LjUDI, bar to danas nije skup sport.

Mi se jebemo međusobno, zato smo tako isfrustrirani.

Elem, u trenucima dosade volim da manipulišem i okrećem stvari na svoju ruku. Mogla bih reći da sam razmodovala dva moderatora. Nisu mi se svideli. Ne kajem se.

Ograđujem se od viđanja sa članovima sajta, ne zato što su loši ljudi, vać zbog toga što ne volim da slušam priče kako je Pera banovao Žiku zbog toga što je na četu vređao Miku koji je jebao onu malu što je okačila sise na avatar, a Žika je hteo da je smuva i pored toga što je u braku sa ženom koju jebe Pera. U par navrata mi nije pošlo za rukom. Naravno, ništa od toga nije tako, štaviše, uvek se ispostavi da su vukajlijaši zanimljivo društvo.

Najmanje moderišem od svih moderatora trenutno aktivnih. Neću reći od svih moderatora ikad, jer nije ta situacija.

DA Dzimi, a narocito svrsavam na tebe!!!!
Da, ti si moj afrodizijak, izvini me sada, odoh da se jebem!!

Неко нам је у ПМС-у.

Elem, hejtovala nikoga nisam, (itd. blalalala)

Mrzim ljude koji koriste jebenu rijec "elem" da bi zvucali pametnije. Ista ovih dana dostize svoj vrhunac po broju upotreba. Obratite paznju na gomilu levata koji je koriste, a ne znaju posteno sastaviti prostu recenicu.
Jednom davno, prije svijeta i vjeka dok nije bila toliko eksploatisana iskoristih je i sam u nekoj definiciji. Mislio sam da je kul. Mlad, zelen i konj, prije svega. Zbog toga mrzim i sam sebe.
Eto, kad svi mogu biti nadrkani i pisati baljezgarije, mogu i ja, jelte?
P.S. Jeb'o vas "elem". Uh, jes' lakse sad. :)

Da, i zato mi je jos gore.
Ovaj trenutni hormonski disbalans u mom telu je u stvari posledica toga sto si mi se obratio, O mocni Dzimi.

ELEM, sada mi dan, ma sta dan, ceo zivot ima smisla. Ne znam kako sam mogla ziveti do sada, do ovog magicnog trenutka dok mi se Dzimi nije obratio.

Nova ogrlica od belog zlata:400 evra.
Krstarenje Mediteranom:1000 evra.
Novi Audi R8:142400 evra.
Cuti kako ti Dzimi u virtualnom svetu kaze kako svrsavas na moderatore, i kako si u PMS-u - NEPROCENjIVO!!

Nova ogrlica od belog zlata:400 evra.
Krstarenje mediteranom:1000 evra.
Novi Audi R8:142400 evra.
Cuti kako ti Dzimi u virtualnom svetu kaze kako svrsavas na moderatore, i kako si u PMS-u - NEPROCENjIVO!!

Smaraš sa neprestanim pominjanjem Džimija. Snese te on(bez uvrede njemu).

Ooooooooooooooo, jos jedna Dzimijeva guzna dlaka...
Buci, buci....

Dobro bre Jovana svadjaj se sa Džimijem na PVT-u, ne moraju to svi da gledaju. Nadjite se pa se uživo lemajte, jebite, prodajte usisivače ali nas poštedi. Zašto bi nas boleo kurac za izražavanje tvoje antipatije prema Džimiju?

"Heaven has no rage like love to hatred turned nor hell a fury like a woman scorned."
Treba li prevod?

kad se pojavio na sajtu, autor BOG, kasnije bushido, je uneo neku pometnju i dozu negativne energije, počeo je strašno da me nervira i iritira. u to vreme se mogao videti nadimak autora prilikom ocenjivanja tako da sam svaki put kad naletim na njegovu definiciju davala minus. do određenog momenta, kad sam shvatila da nije fer jer, ruku na srce, nije imao loše defke. pa sam prestala to da radim.
hmm,par puta sam pobedila u "ko poslednji pobednik" na prevaru, hihihih
i još sam pričala za jednog moderatora da je mentol. to stvarno i mislim.
žao mi je što sam verovala da na vukajliji ima pravde. nema, nažalost.

ћале ми је написао једну дефку, и што је најгоре, Einstein ме је провалио...

Ja sve isto za BOG-a kao zeka, plus upravo sam se registrovao na Second Life. To jest pokusavam da se registrujem.

Ја имам да кажем нешто за исповедаоницу. Управо сам бановао ову Леди Гагу јер ми се попела на курац. Знам да је грех, али...

Уопште ми није жао.

Исправка, не Гагу, Јовану.. Штагод.

Прве две тренутно живе дефиниције сам написао у колаборацији са ћалетом.

Има неколико аутора који су, као што Инсолент рече, просечни, али имају баснословне скорове за своју просечност, и уделим палац доле кад год посумњам да је то неко од њих написао. Исто тако и за ауторе који су популарност стекли плагијатима, полуплагијатима, јефтиним форама и дефиницијама због којих бих се добрано избичовао по леђима кад би ми само пале на памет, ако ту праксу понављају.

Могуће да и ја спадам у неку од наведених категорија, али не могу баш објективно да гледам своје дефиниције, јебига. Учланио сам се првествено да читам, евентуално оценим и прокоментаришем дефиниције.

Готово ниједном нисам спустио палац на дефиницију пре него што сам је прочитао. Давао сам плусеве на којекаква срања.

Обично дајем минус на дефиниције које се састоје од примера и дефиниције од реченице-две, које се завршавају са знаком узвика. Углавном су моронске.

ЕДИТ: Е, да, ову дефиницију сам написао заједно са другом, у благо-алкохолисаном стању. Било је то својеврсно такмичење ко ће већу глупост да лупи. Мој идиотски хаику је одлучио победника. :)

Прве две тренутно живе дефиниције сам написао у колаборацији са ћалетом.

уф добро је...мислио сам да само ја патим од те болести :)

Zaboravih ovo, pisao sam do skoro X umjesto H u SMS porukama... sramota me je... kajem se... netju wisxe nikad