Prijava

Давид

трипујем се од овог ливерпула, у фазону сам да га избацим са свих тикета. морају да добију ако мисле нешто ураде плус прича се да ће маркец прву да игра први пут.

Почео је меч са Вилом, а како се за сада сналази у ПЛ, он у стартној постави и није нека предност за Ливерпул. Мада бих волео да већ данас покаже да зна.

Размишљам о гг у првом (4.0) или чак гг у оба (12.0), Вест Хем игра отвореније него прошле сезоне...

Гледај бре мртви Шалке, јебо им пас матер. Што ли играм фиксеве на швабе, одиграш лепо голове и нема да се нервираш.

E momci, samo da vam kazem jednu stvar: SOCCER jadni ima bolje kvote nego mozzart, predjite da jebete sokera.

Na tiket od 5 tekmi, u mozz ukupna kvota 29 u sokeru 39.
A uz to imaju i bonus na broj tekmi.

EDIT: I lista debela ko boki13 za dzabe

http://i.imgur.com/yw3ikLj.png
Добитак био 18 хиљада, али је почео Арсенал док сам се премишљао, па сам морао да играм то на лајву где је мања квота за 3-4.

ни један једини гол у енглеској и даље.

36'

Aly Cissokho (Aston Villa) postiže autogol! Nitko nebi volio biti u njegovoj koži u ovom trenutku.
34'

Mesut Ozil (Arsenal) je odigrao odličan centaršut, koji je pokupio Danny Welbeck (Arsenal) unutar šestnaesterca, gdje si je oslobodio malo mjesta i poslao loptu u mrežu.
32'

GOL - 0:1! Danny Welbeck (Arsenal) je poslao pas koji je primio Mesut Ozil (Arsenal) i zabio iz blizine. Golman je bio nemoćan.

http://www.focusst.org/forum/attachments/off-topic/66509d1410565068-iphone-6-preorder-500px-anchorman-well-escalated-quickly.jpg

Uvatih QPR X-X, čekam još Arsenal, Njukasl i Liverpul.

bem ti mihen i kvotu 1.25

како сам срећан што нисам стигао да одиграм, пошто би ми бајерн све сјебо

дали да дали да да
дали да дали да да
дали да дали да да
на тикет убацим и
атлетико кеца?

kako smo ga lepo svi ispusili, jebena subota davno nije bio ovako los dan za kladjenje i nisu rezultati nesto iznenadili, bajern oborio pola evrope jebo me otac kakav sam tiket imao... na druima aston vila da je dala gol soma i po u dzepu , da je hofenhajm ili stutgart dao jos jedan u prvom jos soma i po, ostao mi jos neki sa ppxevima da izvucem ulog danasnji jebem ti dan da ti jebem PU

wuuuuu jea, kvota na Atletiko 1.50, wow, sad cu da stavim i da jebem kladionicu sa tom kvotom od 1.50!!!

ajde glupi liverpule jos jedan do poluvremena a posle popusite opet

jebem ti sunce u picku, kako sam jutros otvorio ltop, iskoci mi ispred ociju tipovi1x2 ko na kurac, nas najcuveniji sajt za jebanje kladionica i tu jedan od modova ili koji je kurac, jedan od kladionicarskih gurua ovih sto ga razvlace ceo dan tamo, konciznim dugim analiziranjem odabrao 3 para! i to odabrao je SHALKE,marsej i ATLETIKO i napisao ovo su moji parovi za danas, sta ste vi odigrali?"

od mene za danas probajte reala 2 i 3+ i Marsej 1
čuvajte se Švaba danas

Jelte, sto ne mogu transferi na mozzart fantazzi?

zato što je to sve fantazija i samo treba da zamisliš i prebaci se