Prijava

VRACA DANCEVIC SA 2-5* NA 5-5 IDEMO SAD MOMENTUM ISKORISTI

ova debilcina izgleda i ne zna sta je momentum, debil

prevarant dancevic vodi 4-3 i ima 2 servisa i sad gubi 4-6 hahahahaah ode DANCEVIC NA JANOSHEV BLACKLIST

UZIMAJ SET BRE SA 4-6 NA 8-6 HAHAHAHA MOCNI FRANK DANCEVIC

ЛООООООЛ до краја године остаће 3 тенисера који нису на јаношевој блек листи

ne znam dal je gori ovaj dancevic sto na svoj servis 40-0 ima a sad je 40-40 ili Smith koji gubi od 1007.igraca sveta

gledaj bre jebenog idiota sa 40-0 izgubi servis ma to je to pobedio sam zivot

jebem ti unicef u picku

preveliku variancu nosi tenis!

gubi bre dancevic od ovog idiota koji je za svojih 24 godina zivota uspeo d jedva bude 388. igrac sveta jebem ti ako ovo nije namesteno treba ga prebiti na mrtvo

i jedini servis koji je izgubio je izgubio od 40-0, JEBEM TI MATER BRE U PICKU SMRDLJIVKO NAMESTACKI.

Frank Dancevic was added to blacklist.

Како је ово одличан дан био за љубитеље голова, пљушти по целој Европи.

ево за салета и све добре људе

БРАЗИЛ 2:
1) абц - атлетико г.
пре пар месеци дошло 1/2, могуће да ће сад да врате 2/1
свеједно, покушаћу оба 2/1 и 1/2

2) боа - луверденсе
прошла текма била 2/1, одиграћу оба прелаза

3) џонвил - америка м.
претпрошла текма дошла 2/1, оба прелаза

4) португеза - наутико
прошла дошла 2/1, оба прелаза
----------------------------------------------
пошто сам данас 500 кинти у плусу, ово ћу одиграти пре почетка, али ћу пратити лајв како се шта дешава и са осталим текмама и евентуално улетати ако буде нешто сумњиво

играм по принципу стављања једног прелаза + да један тим даје бар један гол (изаберем неког фаворита који да гол чак и кад изгуби или по статистици видим где се пуне) квота је обично од 1.03 до 1.1 (то радим зато што је минимум за сингл 100 кинти па морам да додам нешто најсигурније могуће). на 20 кинти добитак је од 650 до 1200 кинти.. често ставим и више ако мислим да треба да дође али до сад нисам синглирао сем лајва, зато што немам типа 1000 које могу да бацим за 10 прелаза
некад из зезања спојим два прелаза или три у систему
у сваком случају пре ћу да одвојим за ово пар стотина кинти па макар пуко све него да ми тикет који сам одиграо за сома или два обори неки тим од 200 милијона евра у кешу

само немојте да ми кењате ако ништа не дође а ви радите шта оћете јебе ми се, немам никакве дојаве од тјага, економа бое или летиције, масерке и по потреби курве из локалног клуба сао паула... немојте да се кладите ако нисте пунолетни, нити да стављате куће, СРЕЋНО!

ROKAJTE NA JOINVILLE PARE SAD ODMAH

Kurac..
Odrzavaju sajt.
JEBISE MOCART

МОЦАРТ НЕ РАДИ ЈЕР ГА "ОДРЖАВАЈУ", ОВО ЈЕ ЗНАК!!! МОЦАРТЕ ДЕЧКО ЗАШТО ЧИТАШ ОВУ ТЕМУ??? МОЖЕШ СТО ПУТА ДА БЛОКИРАШ САЈТ, ЈЕБАЋЕМО ТЕ СВАКАКО!!!

SXOMARO OKUPLJAI EKIPU IDEMO MOZARTU NA GAJBU DAGA JEBEMO I BIJEMO MU ZENH

evo ovi dobise crveni sad hahaha