Prijava

tesko gostovanje aston vili HAHAAHA

Иди играј синглове на Вавринку мајмуне.

Džanki i gazimudo, kol'ko koštate po metru, 35e? Mislim, stvarno treba biti bukov balvan da shvatiš onaj šomijev post ozbiljno. Bez uvrede, pozz.
I da, da vas preduhitrim, odgovor: "ne znam, Coa, ja naplaćujem tebi po centimetru, pozz" je kursadžijski!
Prepisao jedan bvdlgin i jedan gazimudov, prepisaću još jedan odavde koji mi se svidi, da sačekam da neko okači.

Ја сам озбиљан био, лепи. Све паре што си мислио да пукнеш на тикете стави на двојку Роме и узећеш лепу кинту. Овако ћеш пући на Шалке у 93.минуту и нервираћеш се блзвезе.

Hteo sam da metnem X na Romu ali mi gg deluje kao najsigurnjja varijanta. Ajax 2 i 0-2 mi deluje isto ok, remizirali su prošlu sa PSG valjda mogu dobiti ove bogalje

ja nesto nerealno nalupao sad gledam, mnogo je da nema golova na poluvremenu ali ko zna jbg

siti ppx
barsa prvo nema golova
ajaks prvo nema
salke 1 i 2+ prvo
celzi sp
bilbao prvo nema golova

kvota 444

barsa prvo nema golova

LOL

Što lol, realno će biti mrtva utakmica.

Pa da, kao i većina Barsinih

Hoćemo da jebemo radnice???

Hoćemo, tvrdokorno!
Ja sad idem da ih jebem, pa ću vam posle okačiti tri tiketa kojima ću jebati i gazdu.

pogledajte sastave nema roma sanse MERDA ROMA

Shomy23
Siti gg, Ajaks 2, PSŽ x, šalke 1-1, Čelzi 2, Bilbao 2. kvota 81

Meni je ovo tako lepa bombonica :*

gazimudo, kol'ko koštate po metru, 35e?

Pa ceo dan prica o tome da siti nece dobiti, jebem li ga.

I NEMA TROLOVANJA NA TEMI KLADIONICE USTA VAM SE SEREM MOZDA JE NEKO LUD PA VAS POSLUSA A SA PARAMA SE NIJE IGRATI

EDIT: Zeuse, drugi ti je dobitni. Al da si odigrao PSG 0-2 a Ajax gg3+ jbg. bices blizu

PA JEBEM TI MAJKU KOSTA!

merda roma gotovo...

a jebeni luiz, nikakav stoper, ali daje ove golove jebene