Prijava

PuppetMaster
Greota ne iskoristiti Besiktas danas... Ako hoce dalje, a verujem da imaju ambicije, ovo su im prekopotrebni bodovi.
A i razlika u kvalitetu je, da se ne lazemo, ogromna.

Partizanu se povredio Vulicevic. Pored toga sto covek ima 99% asistencija na golove koje smo postigli, mi u odbrani nemamo drugog desnog beka, pa ce nam igrati Vojislav antidoktor Stankovic, sto je u startu komad za Besiktas.

Ja bih tu opalio X2, zatim ovo X2&2+ je do jaja, a za malo hrabrije tikete moze i 2&tim2 2+

A ovo je taj Barton sto ga pominje taj kroasan
https://www.youtube.com/watch?v=ot4nkeq76TM

Pogresna tema, gazi.. :)

ANDUHAAAR breejk i u drugom.

E sad sam revidirao onaj tvoj tiket, pasces lololo

Kaki crni krasnodar, kaka crna rijeka, to sve dvojke ima da dodju :D

Samo se nadaj, vidi kako KUKUSIN JEBE MAME!

EDIT: GOvno iz Astane, imao dva brejka prednosti.

Moji predlozi za večeras:

patlidzan:bešika 2, iks2, tr. 1:2 ili 1:3 (msm da će partizan umuvati prvenac ove godine u le, škuleta, jebem li ga)

podmornica:cirih 1, tim12+ (viljareal ćiku, nema razloga da svajcarci nešto tu mrse muda, mozda i umuvaju jedan ali će da prime bar dva)

salcburzani:dinamo z 1, 1&t12+ (naši i hrvatski timovi na strani :) trpaj keca, uzmi pare lolo)

steaua:rio ave 1, tim12+ (generalno, ako se ovi ne smore dok iz portugala dođu do drakulinog zamka onda jebiga + steaua prošlu kući u le 6:0 pobedila)

standardno:berberin gg (sevilja favorit, prošlu se počupali protiv rijeke, umuljaće oni standardu gol a kad već očekujem da u beogradu domaćin zatrese mrezu moći će i u belgiji da bude isto. Nekih 1:1, 1:2)

torino:helsinki 1, tr. 2:0 (helsinki gol razlika 0:5 u dva meča. Nisu baš ni bikovi real ali ovoe kec)

lilče:evertonče gg (everton kvota 3,00. Nije isključeno da dobiju ali gg mi je realna opcija)

mladi momci:napolitanci iks2, gg (kad već cirih gubi u španiji, red je da drugi svajcarci osvetlaju obraz. Samo što će protiv gonzala i mareka biti jebeno. Mozda munu jedan domaći, ništa preko toga)

rijeka:fejnord iks2&2+ (da je tu gracijano pele ovo bi bila dvojka ko grenland. Ovako, hm...)

како да не ....

Bdvlga sve realno odigrao osim Galate. Valensija i ludi Luca ce ih pojesti.

Ustvari ni Rijeka mi se ne svidja, tipovao sam na Holandeze.

е то је лепо, хвала, преписаћу два.

Dzaba sve, padam na Kukuskina, ne moze brejk da sacuva, moraju novi tiketi da se prave, aaaa, stavicu vam ovde oko 6 tikete i fixeve! Jebacu Sokeroa licno!

EDIT: Kurva smrdljiva se povredila, a mogao ga dobije lepo u drugom setu. Ponavljam ovaj tiket, i ubacujem jos nesto, jebem mu seme.

Uplatio sam neke ludacke tikete, sledeceg dana u ovo doba bicu milijunas. Kacim nakon sto prodju pozz

Mrzim kad ovako ima 84237 utakmica u ponudi, pa se izgubim i razmišljam o drugim stvarima...

Evo vam tiketa, s tim da nisam zadovoljan.

TOrino 1i 2-3
TOtem 1-1 i 3+
Seltik gg3+
Standard x2i3+
Inter 1-1i3+
Dimitrov 1

Inter 1
Sevilja 2i2-3
Boston 1
Salzburg gg3+
PSV 1i2-3
Besiktas 2-2

isti onaj sto sam kacio, samo dodao x2 sevilju i Los andjeles 1

I ovaj ce biti glavni

Inter 1
Torino 1i 2-3
Sevilja x2 i 2+
Totem 1-1
Fener 2
Mehengladbac 1+1
Besiktas x2 i 2+
Rijeka gg3+

Postavicu u roku tiket od 3 utakmice, koje ce doci definitivno u to sam siguran...

Jebeni sismisevi hahahah