Prijava

Capoon, nemoj uopšte ni da razmišljaš kolika je laž taj tiket.... previše je deminutivčić :)
Štampano u domaćoj radinosti, iz aviona se vidi.
Jok, oni bi uzimali ljudima po 100 evra, da mogu da nabodu svaki vikend kvotu 900 lol

Pošalju onima koji lajkuju stranicu u poruci određen prelaz (1-2, x-1 itd.), tj podijele te lajkere u grupe, jedna grupa ide prelaz 1-2, druga x-2 itd. Neki prelaz mora doći, jebemliga. :) Kad završi tekma, podsjeti lajkere iz grupe čiji je tiket prošao da uplate 100 evrića, a ove što su pali ili blokiraju ili samo ignorišu pusto jebavanje majki, sestri i sitne dječice.
PS: Kum prije par dana nasjeo, uzeo bolovanje dok ne prođe podjebavanje na poslu.

Ја се и даље чудим да неки гаје и трачак наде у те фејс дојављиваче.
Као прво тикети су већини лоше урађени, много мана већ на први поглед, бар што се тиче оних кладионица које су нама доступне. Они који добро ураде тикет, а такви су ретки увек се нађе макар и најмања мана, фејлују увек на провери тикета. На њиховим страницама пљуште лајкови од гомиле арапа и других азијата, а исти ти и пишу лајк коментаре, вероватно користе неки хак за лајк. И тако, ситне обмане у круг, хејт коменти се бришу чим се појаве, јебига то је целодневни посо лоло. И тако, човек сиротиња, требају му паре, види овај може да га брзо обогати, ако му се и појави сумња брзо ће је потиснути празан џеп и жеђ за паром чак и ако у подсвести зна да је то шарена лажа. Пљуне колико се договоре јер 100 евра вероватно нема, а овај ће узети било шта јер после нећеш чути ни трага ни гласа од њега.
Тако гледам клинце како бацају паре, кажеш им ал не верују док се не опеку, а некима треба и неколико пута да схвате лоло

Ајде Тео сису ти јебем да ти јебем сису, зајеби асистенције и погађај тројке јебене.

zvezdo izgubi pls :(

Макаби мије пушио говно....... Ривер 1, Оклахома 2, Портланд 1.

a zvezdi kurac opaaaaaaaaaaaaaaaaa

na nebu mesec sjaa kalauz brate gde ces saad na nebu mesec sjaa glavonja druze srecan puut!

Фернандез 13+, Брукс 13+, Принтезис 10+, Перпероглу 10+

Рејес 11+, Кузминскас 10+, Семјуелс 12+, Крстић 11+

Реал М. Х2 (10.5) (убиће их 30 разлике, распадају се турци), Милано Х1 (4.5)

Тулуз гг, Штутгарт тим12+, Леванте 1x&2+, Емен гг, Фортуна гг.

Somi, dobri ti tiketi. Ne svidjaju mi se jedino Kuzminskas i Printezis.

Бем ли га, имам неки осећај да ће Кузминскаса хтети шут вечерас. Принтезис је у солидној форми, игра већ 3-4 утакмице константно добро, а Армани и не игра нешто посебно јаку одбрану, тако да ми је доста сигуран.

rejes je dobar za izbegavanje videli ste koliko je igrao protiv nas-toliko ce i veceras, on igra samo kad treba

Рејес има својих 20 минута ма против било кога да игра, то му је довољно за 15ак поена против турског распада. Пролазе сви тикети што сам окачио, опуштено испратите и узмите....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
https://radioresita.ro/wp-content/uploads/2014/03/dinari.jpg

Ono sto je ostalo na tiketu, sve je 1+I i 1+II:

Dukla
Umm Salal
Aue
Wacker
Rejkjavik
Viljem II
Emmen
Dundalk
Dungannon
Levadia Talin
Usa W

Prosli za sad Helsinki, Germany W i Al Garafa prvo poluvreme.

Na 130 dinara, 78 hiljada dobitak.
Posle cu da zakacim sta budem odigrao na Evroligu, aj u zdravlje.

Guler (8.5) +
Kleiza (7.5) +
Gonlum skokovi (4.5) +
Armani - Oly (-7.5) 1H1
Unikaha - Efes 2
Fila - Juta (-6.5) H2
SA - Denver (14.5) 3H2
Hejvord (18.5) +