Prijava

GS dobija lagano. Gledao sam proslu, ne pita se Memfis nista...

Атланта је мени таина...

Posle pada sinoć na Hjustonu, još ovima nije ni Paul igrao, NBA je na ban listi. Ovaj Hjuston nije izgubio kući tipa 2-3 tekme i sinoć ih ovi mrtvi umorni ranjeni pregaziše. Cirkus. Igrao H1 +5.5 na Hjuston.

DObija ovo WSH izvinite ali tako je 4 0

Real na jednom tiketu 2-2&3+ na drugom DP2

kakav juventus kakve picke materine

Hahahaha
Bravo majstore :*

Inace, JEBI REALOA!

A sta kazete na : Carrol +, Beal +, Nene -, Gasol +

Kerol dobro igra, ali je prilično visoka granica na njemu, pre bih igrao Korvera +, ali ok, moguće je da će da dođe, Bila nikako ne bi igrao jer je doživeo nezgodnu povredu u prošlom meču, Nene mi je sigurica minus, a Gasoli i jedan i drugi, njih igrati je bacanje novčića, ne odstupaju puno od proseka, tu bih pre igrao Rendolfa -.

Милсејп + Во(л) - Рендолф -

:/

NE IGRA WALL ZBOG POVREDE!!!

Sad procitah.

Ima li neko neke predloge veceras za poene

Pusi govno Suarezy, 1na1 masi.

Klasika, da sam igrao 0-3 ili slično, do sad bi bilo 4:1. A sad da se nadam da patuljci daju 2 do kraja - juče malo.

Ja igrao singl 0:0 tacan rez. OK, nadao sam se ovih 77 minuta

Mene ostavili u životu, pa imam da se igram i večeras, stoga:

Lebron (28.5), Rouz (19.5) i Harden (27.5) u plus, i kečevi na klivlend i hjuston.

Noa 6.5 -
Tompson 8.5 -
Ariza 13.5 -
Deandre 12.5 -
Rivers 9.5 -

роуз након 33 минута игре узео 18 шутева и још не може да пребаци границу, и питање да л' хоће, мртвак. а само он ће да ме зајебе изгледа, харден нема сумње да иде преко 32 поена.

едит: 6/19. па кућу омашио дабогда.

ajmo sta cemo danas?

Da idemo na slavu jako

Ja sam to juče odradio brt
nemoj da piješ i voziš nemam keša sad na sahranu da ti dođem

Ja od malena još imam jednu dobru naviku, čim popijem više od 2 rakije kući idem taxijem. Ne beri brige prijatelju drgai.