Prijava

pa baš treba vremena dok uđeš u fazon, daleko je od lakog jelte, doduše proučio sam materiju u prvom kvartalu ove godine tako da će biti malo lakše, a i tu je demo verzija za zagrevanje

Nego šta, sa druge strane, banka je uvek tu negde i sa roditeljima kao žirantima sigurno možeš neki kredit dobar da podigneš da bude dovljno za start-up.

Nakon par godina biće veoma zahvalni kada postaneš imućan što i zaslužuješ!

Malo pažljivije danas, nisu neki mečevi doduše ali me i te kako zanima šta će moj bratić Donaldson uraditi danas protiv seljačine sa Voždovca, i da li će mladi Sasha popustiti pod pritiskom nezgodnog Evansa

https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1317-5698461-1427
https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1317-8589135-1427

4 ili 5 setova na meču

2,40 3+ italija i francuska.uletelo u pola sata

Danas je najsladji dan da se prodje kladionica, kad nema nijedne prve lige sem ovih sa Bliskog Istoka.

Vilmbldon 3+
Njuport 1+1
Bury 1+1
Flitvud 3+
Kolčester 3+
Stevenage 3+

truro na golove.ko ne zna,to je engleska milionita liga.ispalili me 2 puta na golove.jednom za tiket.naguraju do 2 i stanu.a uvek su se rasplinjavali.sada mora.

truro 4 + prvo.
hrabro sam odigrao 3 + ukupno.jebo me pas

Ispratio sam ovaj bvldngin tiket, sve ide fino sem Flitvuda jebenog

Sa ircima nekim kvalifikacije su u pitanju vidim lige tek za 7 dana a neverovatan sam osecaj imao
Mozda i nisam ali realno bi stavio nerealne tikete dobre pare prevelika zelja bi dovela do dobitka tako je to kad zelis ima ta energija

1x&0-2- 1,93 a 0-2 @1,52 nisam zadovoljan.kad god idu te male kvote redovno probija ocekujem zato 2 1 ovde.a i zbog tih prica da pod muslijem srbija igra ofanzivnije i neke golove su davali na pripremama video sam. Mada 1 1 zabetonirano najrealnije zvuci

i sjeba samo flitvud za gol pa da

Jbg, ja pao samo Yeovil 1+1 za 75k na 400 djunti.. A prepravio flitvud na tom na 1xi2-3 :)

Lepo su dosli golovi danas, Yeovil 0-3 kraj posle jebem mu sve

bvd ti igras kladionicu kao neki 60 godisnjak sa anginom pektoris koji dolazi u kladionicu u nazutim asics patikama

Nikada lepsi kompliment nisam dobio.

Каролина Возњацки баш уме да испоштује ових дана. Кад се само сетим како ми јеба маму пре једно годину дана. Играо ја на њу а нека зајебана временска зона па почела око два ујутру. Ја се случајно пробудио око четири и рекао ај да видим можда има на тевеу пренос. Имао, еуроспорт, глупача брани меч лопту, изгуби, нисам могао да спавам после, добио и напад астме и панике, изашо напоље и видео један прелијепи излазак сунца. Околина је била мирна и спокојна, савршена хармонија. Раздрагани џивџан је својом веселом мелодијом у том тренутку означио окретање једног новог листа у мом животу.

Malta-skotska 2i3+ kvota 2,4 pa jbt.
15. Min 1:1