Prijava

Da da baš si ojebao u decembru i januaru 'ajde beži bre probisvete jedan

Jutros ja ustao u deset, skuvao kafu, popio, našao dobar novi duvan jer me crveni meki odra juče ali može biti i da me 'vata neka muka, steže kašalj neki pomalo, mada me je drao marlboro i po plućima, a kako zapalim cigaru posle pola ma da crknem koliko nešto ne prija i pređem na neki gej beli sobranje ali jako mi prija cigara baš pristojna cigarica sve preporuke 9/10, i popijem ja tako kafu uđem da jedem 'leba nema e ćale jeb'otelebac sve pojedi u tri ujutru govedo dobro nema veze 'ajde idem do prodavnice i kupim tu hleb jedan i jogurt 2.8, paradajza malo i vraćam se i šta mi se desi usput, počnem tako da razmišljam da li je pseto našao onog iz trezora i ako ga je našao kako li mu je drsko rekao "zajeba ti nas batke a"

mozda mu je prebacio ruku preko ramena onako drugarski: zajeba nas ti batke a?

zajeba nas ti batke a? ajde dodji sa zenom pravim u nedelju rostilj pa malo da se zezamo..

pjeva rasta u guci na saboru :D

Nisam ga nasao a na tel se ne javlja. Vajber poslednji put na mrezi onaj dan kad je tekma bila

Mada ga nisam ni zvao od onog dana jbg zaboravio sam al kad ga budem nasao odracu ga ko macku makar bilo i na slavi kod ortaka

Vrsac i dinamik pocrkajte mamu vam jevem u picku svi, 48 poena u prvoj posle mrtvilo jebem ti majmunr nase mrtve

Ma ti si bre lud iskuliraj neki dan, ima i taj plejof nba, zanimljivije je valjda baciti pare na to nego na jebenu domaću košarkašku ligu, evo ja nisam pisao tiket punih deset dana i mogu ti reći da se osećam k'o govno xd

Pa nisam igrao juce eto npr. Xd
Za sutra sam spremio kvotu 200 samo to gadjam i gledam na miru

DA LI DA DA LI DA DAM DA LI DA SEBE TI DAM

Hocemo li se kladiti na crnje neke bre dajte nesto
https://www.youtube.com/watch?v=H1_v4fXV_0U

Kapiras damelo to znaci daj mi xd