Prijava

U poslednje vreme gledam kako je sve više i više glupih postera.

Pa razmislih pa rekoh da pitam ljude sa vuke jeste li za novu sagu o Milisavu i njegovom undercover zivotu, mogućem povratku medj postere.

Hteo bi da postujete ovde komentare i mišljenja o toj temi.

Zadnji ciklus je bio:

Poster prvi

Poster drugi

Poster treci >>

Poster četvrti

<Edit>

Pitanje se odnosi i na moderatore.

</Edit>

Ne ,hvala.Ustvari mozes ti,ali svako drugi ko postavi nek mu sledi ban,jer su dosadili.

Ја сам исто теби малопре рекао као и СМарко. То је плагирање твоје идеје, и туђи Милисав нема поенту и треба аутор да се банује макар на 3 дана.

А делим и Гамбијев став, дакле Милисав је дојаја и требало би с времена на време да га враћаш у "легалу".

Slazem se u potpunosti sa idejom da se vrati Milisav iako se u neku ruku osecam prozvanim jer ja sam jebeni manijak... Milisave vrati se i mene su smorili!!!

Kad kažem Milisav i mislim na Fočinog. Ostali su samo patetične blede kopije... Napraviše jebenog Čak Norisa od do jaja fore.

А Лурч из Адамсових?

Мени, искрено, крене повраћка из желуца кад видим те мачкетине.
Огадићете ми животињску врсту коју иначе волим.

Фазон је што су мачке многоооооооооооооо исфуране на интернету. А ако неко зна да не ваља фурати један фазон предуго, онда су то чланови Вукајлије.

Ja mislim da su ljudi najisfuraniji.

Џими
pre 8 sati

Мени, искрено, крене повраћка из желуца кад видим те мачкетине.
Огадићете ми животињску врсту коју иначе волим.

Couldn't agree more. Zašto umesto toga kada neko objavi poster, prvo treba moderator da ga odobri, pa tek onda da se uopšte pojavi u javnosti?

Zašto umesto toga kada neko objavi poster, prvo treba moderator da ga odobri, pa tek onda da se uopšte pojavi u javnosti?

Требало би тако и да буде.

Couldn't agree more. Zašto umesto toga kada neko objavi poster, prvo treba moderator da ga odobri, pa tek onda da se uopšte pojavi u javnosti?

Мене више брине све учесталија пракса да људи непотребно убацују стране речи у својим текстовима.

Couldn't agree more

Шта који курац?

Ok, ljudi.

Razmislite kako bi bilo da Milisav krene sa svojim strip posterima sa novim licima ( Neke druge zivotinje )

Chak ako je moguce mogao bih ubaciti korisnike sa sajta ( Npr: Dzimi D Blejda, i ostale dobrovoljce ) uz njihovo odobrenje naravno.

Kad vec pravimo postere da napravimo neku Vuka salu.

Kao npr ovaj poster sto nisam postovao.

Banspirin

/Respect @Hrnjau

Nadjoh na fejsu, neko se poceo predstavljati kao milisav macak

Dokaz Poster kao dokaz

Napravio sam grupu na fejsu o milisavu. Svi su dobro dosili ( fejspolm na mene )

Šalim se naravno, podržavam, evo čak sam se i učlanio.

Pa ako je postao maskota Vukajlije, da ga vratimo onda.