Prijava

Za mene Đinđara, jbga. Imao dobru kombinaciju progresivnog / proevropskog i nacionalnog u sebi. Moderan političar, a nikad nije zabrazdio u drugosrbijanstvo.

Na drugom mjestu iza njega, Koštunica. I on nije lopina, principijelan, uspio da sruši Slobu šta ćeš više od toga.

I ti celte mudro zboriš, on mi nije ni pao na pamet, fokusirao sam se na ove naše.

Dobar Ante Marković, a mi budale što smo ga iskulirali...

Kad već njega spominješ, pade mi na pamet i Dragoslav Avramović, kao takođe dobar lik, mada on nije bio striktno političar.

Aaa to vasa SR Jugoslavija, oprostite mislio sam pred raspad

Krkobabic (najstariji)

(zbog postera)

Ne znam, Đinđić je bio gotivan ali neshvacen jer su tada dominirali prvosrbi, danas bi bio predsjednik umjesto Vucica a Srbija bi bila na nivou Češke

Ma gde je bio neshvacen prvosrbi jeli ozbiljna govna seselj ico u hag

Roknuli ga stranci kad je reko da ce se pitanje kosova resavati u bg

E to je neka new age verzija u koju ne vjerujem ni promil, đinđić je za strance bio messiah kako za evropu tako i region

ubili ga kad se naso u procepu izmedju negovanja domaceg kriminala i evropskih zahteva da se ne neguje domaci kriminal.

da se razumemo, ne kazem da je bio na losoj strani, samo kazem da je takva bila raspodela moci tad, dosta je bilo u rukama ljudi koje boleo kurac za zakon.

ubili ga kad se naso u procepu izmedju negovanja domaceg kriminala i evropskih zahteva da se ne neguje domaci kriminal

inace eu je izuzetno poznata po tome sto suzbija kriminal po drzavama buducim clanicama ne znam dal mogu dve tri zemlje da se setim. To im je bukv prioritet na agendi da se sve ocisti pa onda u jevropu.

Ja donekle u ovom slučaju razmišljam slično Cari.

U intervjuu neposredno pred smrt, Đinđić je doveo u vezi Kosovo i Republiku Srpsku... u fazonu, ako oni nama mogu otimati dio teritorije, red bi bio da se dobije neka kompenzacija.

On je nominalno bio dobar strancima jer je bio gradska raja, progresivan, proevropski, ali ti isti stranci su znali da neće moći sa njim šta im padne na pamet. Ne vjerujem da su ga oni roknuli, ali možda su imali informacije neke da se nešto sprema, a možda ga nisu obavijestili, jer ono, bili su u fazonu, nama je bitno da je pao Slobo, da su došli ovi kao neki moderniji, proevropski, a sad ko će od njih da bude nama svejedno, i bolje neki levat koga možemo levatiti, nego neko čvrst i ozbiljan.

Tako su croasani tripovali kad dodjemo u eu bice sve do jaja hdz 30 dina sljaka u kontinuitetu, a i vucic je solidan izbor i dalje validan

pa jeste... bar ono sto kod nas radilo 90tih, ne bi moglo.

nisu bugari mnogo bolji, al nisu imali kartele bas da drze vlast ko meksiko danas.

Ne bi moglo to vec nesto drugo u dealu sa njima, kao sto imamo danas ove fabrike subvencije i slicno

Ali ok, cisti su papiri lol

pa to, mora krinimalac bar pismen da bude jbg, da moze da se saradjuje.