Prijava

Немам обичај да пишем ћирилицом, ал' ко ће сад да притиска АЛТ+Шифт. Дакле овако:

У чему је фора са избором за мисс? У томе што није само довољно што је дотичне даровала Мајка Природа лепотом, него још ће то да јој донесе многе погодности у животу, а да их притом можда ни не заслужује она - као личност? У чему је ствар?

Да ли бисте одржали такмичење за најружнију девојку на свету, па да макар њој сунце гране? Да макар добије нешто, кад већ лепоту није?

И као што каже чувена Мисс Шарма из Врања: "Немам објашњење за оваквог феномена!".

А ви? Које је ваше мишљење по овом питању? Да ли је бесмислен избор за мисс?

Postoji mis ruznoce :D
Bas skoro sam citao kako je neka ruskinja pobedila :)

Постоји мис транџи на Тајланду. Сваки/а бољи/а од ове наше. :)

Nikako nije besmislem. Fora sa izborom za mis je da ljudi kao što su Verica Jugović ili Donald Tramp zarade još koju dobru kintu priređujući širokim narodnim masama jeftinu zabavu i pet minuta dobro fundiranog trača (čuo sam da je ova poslednja misica na vezu završila krunu)

Nikako nije besmislem. Fora sa izborom za mis je da ljudi kao što su Verica Jugović ili Donald Tramp zarade još koju dobru kintu priređujući širokim narodnim masama jeftinu zabavu i pet minuta dobro fundiranog trača (čuo sam da je ova poslednja misica na vezu završila krunu)

Pa ako ti to nije besmisleno, onda... xD

Da li je besmisleno - kako za koga.

S jedne strane - NIJE POŠTENO - ona koja je dobila ljepotu kao dar, samo će dobiti od te ljepote još više. A one jadnice koje su ružne, ne svojom krivicom, bivaju za sve to uskraćene.

S druge strane - ipak se radi o lijepoj manifestaciji jer se kroz nju, ajd da kažem slavi ženska ljepota, a i misice imaju mogućnost da kažu kako se zalažu za to da se nahrane djeca u Africi i da bude mir u svijetu. Jeste da je to otrcano, ali nek se i to čuje pored svih mogućih nasilja i poziva na nasilje na TV-u.

Što reče Filantropofob, s ekonomske strane takođe uopšte nije besmisleno.

A s četvrte strane, možda i JESTE POŠTENO. Kako sad to?! Pa ljepota jeste dar, dar koji donosi određene plodove. Kad bismo ljepoticu uskratili za plodove koje donosi njen dar, tj. njena ljepota, šta bi njoj ostalo? Možda generalno u životu ni za šta nije talentovana, pa joj je ljepota jedina prednost. I kad je tako, neka je tako. Bog je to tako odredio da bude i kraj priče. Da je Bog predvidio da ljepota ne pruža nikakve prednosti u životu, ona ne bi to ni pružala.

Ju ja se skenjo na te/ta/to sa Tajlanda....jbt. kakve ribe!

A te misice i onako nisu lepe...