Prijava

Не дајмо им да нам укину наше легитимно ,уставом загарантовано , право да јебемо!

Оћете да отворимо тему да нам врате Јебање у мени са десне стране? ПРАВДА ЗА ЈЕБАЊЕ!

http://vukajlija.com/forum/teme/14611?strana=23#post_705416

Ево, покушао сам да апелујем, чекамо реакцију надлежних или ћемо да ступимо у штрајк нејебањем!

Ja imam potrebu da jebem kao lav!! Ja ne razumem zašto je drkanje ostalo među aktivinim temama?????? Ja mislim da neko ima nešto protiv naše teme!! Ja mislim da je to neki gej moderator jer mu se ne sviđa ono sto mi jebemo pa je morao da nam prebaci temu!

Не. шибо, ниси у праву. Све и да је геј, он би опет упражњавао неки секс, ваљда. Овако овде имамо посла са неким апстинентима, а мислим да смо доказали поенту, од 30 000 људи једва нас 5 овде јебе... ПРАВДА ЗА ЈЕБАЊЕ!!!

Što ja nisam metnut na listu ovih koji protestuju!? Ovde se izgleda ne ceni moje bludničenje, razmišljam da se posvetim drkanju!

Свеједно... Умрло је Јебање откад нам не дају да јебемо да сви виде. Комплексаши јебени!

Ја сам за, нека се јаве остали. Ове аватаре метнемо и испод аватара напишемо ПРАВДА ЗА ЈЕБАЊЕ!!! Лаки, Кико, Шибо, Мајмунолики, Зазубице... Шта мислите о Лестатовом предлогу?

Da, ako se jave. Kika će biti slabije aktivan, obaveze oko faksa.

Ja sam ZA!I jedno i drugo treba uraditi.Moramo ovo da podignemo na visi nivo,da nam se i drugi pridruze.Revolucija bre!PRAVDA ZA JEBANJE!!!!

Морамо другари! МОРАМО!!! ПРАВДА ЗА ЈЕБАЊЕ!!!

Je'l jebe neko? Ova situacija me vec brine...

Ја растачем!!!

Зграњавам!