Prijava

to bi po meni bili vlade divac i pedja stojakovic

Od njih dvojice su bolji Kukoč i Dražen (za početak).

Vraćaj dedinu sliku dok s tobom nisam isprobao furunu!

Lary Bird, Vlade Divac.

Nešto sam istripovao da sam već pisao na ovoj temi, a ono prc!!
U svakom slučaju, Peki D Džem je okačio sliku onog koga posebno gotivim; Džejson Vilijams možda nije univerzalan kao Novicki, ali Novicki NIKAD neće imati takav pregled igre i osećaj za asistenciju, kakav je imao J. W. Overite ovo...
http://www.youtube.com/watch?v=R_YwRW1U-3s

Šalu na stranu, J.W.-a bih istetovirao na ramenu da sam se profesionalno bavio košarkom.

Kako sve to jednostavno izgleda kada on ima loptu u ruci...

Biće nešto i od od ovog čoveka, kad se budu sumirali rezultati njegove karijere za 10-ak godina

http://www.youtube.com/watch?v=5XlJTURzFic

На данашњи дан погинуо је највећи геније југославенске кошарке један једини Дражен Петровић. Нисам гледао Кораћа, Делибашића, Далипагића, Кићановића па је по мени он најбољи. Гледам шта је са 23 године радио једном Џордану, ово је невероватно. Погибе због јебене квалификационе утакмице. Хрватска му дође главе. Слава му

Глед'о баш пре неки дан ону емисију о њему, Дивцу, Кукочу, Рађи, Паспаљу и осталима. Добра емисија, види се да нису радили наши.

Biće nešto i od od ovog čoveka, kad se budu sumirali rezultati njegove karijere za 10-ak godina

Биће курац.

A što misliš da neće?

Biće nešto i od od ovog čoveka, kad se budu sumirali rezultati njegove karijere za 10-ak godina

Obožavam ga. Možda je previše lucidan sa svojim pasovima i igrom, ali dečko sabija sa tim pasovima, uglavnom. Vreme će pokazati, ali fale mu titule, pre svega sa Srbijom pa i sa Olimpom.

Novicki,jeste da sam ga mrzeo kad sam bio klinac zbog rivaliteta Sakramento-Dalas,ali iz godine u godinu sve ga više gotivim...Gledao sam dokumentarac o Draženu i Divcu,video malo neke statistike po netu,mislio sam pre toga da je to hrvatski mit,ali Dražen je 'ladno mogao biti najveći beli košarkaš da je malo poživeo.Od ćaleta sam čuo pre i da je Bird verovatno najbolji beli košarkaš,ali zanimljivo mi je bilo koliko moj ćale gotivi Ducija Simonovića,koji je za njega najbolji evropski košarkaš ili barem neko ko je od njih najviše mogao da postigne u karijeri,da je imao neverovatnu tehniku(iako je bio za to doba natprosečnih 2metra) i kliker za igru.Moguće da ga je malo i sjebalo to što je bio političkim nepodoban...

Biće nešto i od od ovog čoveka, kad se budu sumirali rezultati njegove karijere za 10-ak godina

Ако ништа биће бар најбољи ваљевски спортиста свих времена

1. Leri
2. Bob Kuzi(guglajte ako ne znate)
3. Dirk Novicki
4. Stiv Neš
5. Džejson Kid
6. Džon Stokton
7. Peđa
8. Divac
9. Deron Vilijams

Otprilike.

Ova lista ne moz' da prodje bez nekog naseg, zatim Drazena Birda i Novickog, sve ostalo moze da se kombinuje na razne nacine.

E da, zaboravih da ubacim Džej Vila. On jebe.