Prijava

Jebem li ga, prebrojim pare samo posle neke kupovine, čisto da vidim koliko mi je ostalo u džepu. Inače ih ne pipam čitav dan.

najvise broje pare kockari.koliko su usli,koliko ima plusa,koliki je minus...

Ja bih reko da kasirke najviše broje pare xD

Brojim pare vrlo retko. Bolje da ne znam kolko ima. Jedino kad zeni dajem da ima i kad joj dajem da gura u slamaricu onda prebrojim da se ne prejebem nesto

Inace najbolji izgovor za "sto si zagino stoko" je "ma zavrsavao nesto evo ti dve glave gurni tamo u stek". Odma osmeh na licu umesto mrstenja i "ti ustajes da ranis dete kad se probudi"

Torte me nerviraju van moje kuće, pogotovu kad se od njih pravi događaj na slavljima, plus sam možda dvaput bio u fazonu E BRATE KAKO VAM JE DOBRA OVA TORTA, MOGU LI REPETE DA DOBIJEM

I ljudi koji pričaju viceve uživo jer 98% ljudi ne ume da priča viceve, možda se jednom godišnje iskrivim na vic uživo

realno bolje da dele kraft pivo na slavljima :D

I ljudi koji pričaju viceve uživo jer 98% ljudi ne ume da priča viceve, možda se jednom godišnje iskrivim na vic uživo

Vic o konju najbolji vic ikad sig

hahaha vidi sto sam ga prizvao

Људи који причају форе о ајвару, као прошло лето дошло време да се прави ајвар хехе волим цуре што миришу на ајвар у јесен хехе ај мрш у курац згадили сте ми вињак са глупим форама сад сте прешли на ајвар

Ženturače koje su se bogato udale i idu po fejsu i na sve objave online prodaje svega pišu
Cena?
Al samo cena i znak pitanja
Pa mater ti jebem ja

Pa i treba da pisu, sto ovi sto prodaju lepo ne stave cenu koji kurac nego ako ti se nesto dopadne moras da pitas posto je. Ja ne kupujem nista onlajn jer sam seljacina koja ni karticu ne koristi ali opet im jebem mater

Ma ostave im link za artikal i cijenu, ali debili samo znaju napisati cijena
Isto ima i slucajeva da je cijena na slici, ali oni napisu cijena
haha
Nekad napisu koliko para
Tacno im treba odgovarati, toliko muzike hahah

Ovo što Makaron kaže
Nerealno

Pre ce biti ovo sto dionisijo kaze, to sam vidjao dosta. Kao kriju od konkurencije hahaha aj bezi debilu kupio 8 pari farmerki i 12 poncoa u pancevu i sad glumis holding kompaniju

Nervira me što je ovaj svet zagirzao u blud i razvrat i što se na Boga Oca Sapsitelja zaboravilo i na Hrista Gospoda koji je plod utrobe Device Marije Presvete.

Kad serem i govno mi bućne u vodu, sve me zapljuska po dupetu a ladna voda brrrrrrr

pises nesto o budizmu i spoznaji a onda napises ovakve gadosti mrs majku ti jebem