Prijava

Napišite koje prevozno sredstvo posjedujete, i poželjno je da date koji detalj o njemu, ne zbog mene, no zbog sponzoruša. 'Ajde sad, tipkovnicu u šake.

Čizme, Livis, crne.

Livis? Je li to kineska proizvodnja?

Ne, ne mogu da nađem ' na ovoj tastaturi.
AAAA, evo ga. Levi's...

Metla, 08 godište, metalik tamno siva, udobna, komforna, okretna, postiže brzinu i do 250km/h

Jos kad te opizdi sa njom, onako u pokretu... Saobracajka totalka! :D

posto nemam dozvolu vozim skuter-PEDA SHARK 49cc,jacina 3,2w,ima 2 konja(kad vozim brata ima 3 konja:)ni za skut nemam propise al ako bog da na prolece polazem da me vise kerovi ne vode kuci u policajskim kolima,da se roditelji ne prepadaju...bele boje,ide 70 na sat,98 kila,veliki za svoju kubikazu...

dam,dam,kad budes prolazio kroz cacak svrati do mene:)ozb

Jebiga, ja sam očekivao da ćeš da mi rečeš:"Nisi mi drug.", ali ništa sad...

pa stA,nisam nesto dobro rekao???:))

Dobro si rekao, ali... Ma zaboravi. Ako ti budeš dolazio u podgoricu, daću ti krug na Golfa 2 CL dizel. A đevojke koje bi da nauče da voze, ja dajem besplatne časove vožnje. One mene sede u krilo, ja pritiskam papučice i mijenjam brzine, a ona ga savija (volan perverznjaku!). Ima li zainteresovanih?

ne znam,ja kod mene dajem cicama casove motora(ali stvarno bez zezanja)ona napred a ja pozadi,milina

Vule, pimpu jedan! A zašta se držiš kad je ona naprijed, a ti pozadi?

drzim se za sise,a potpomognem malo kad treba za volan

Pa zašta im je onolika kosa Vule? Pomoću nje (kose) mo'š da je upravljaš ka' konja, pardon, kobilu...

Autobus, Niš ekspres ili Drina trans 2 puta u 2 nedelje.

OBRISANO

Neki krš,koji nema ni točkove,1890 XD

Bicikla,jedan točak 5 puta veći od drugog

Starke Kineske od 200 dindži

loooooooooooooooooooooooooooooool