Prijava

Kako brijete vasa jaja? Evo, ovih dana upeklo pa reko' da se to regulise. Obicno skratim makazama, ali brijati nisam pokusavao. Trip da bi moglo jedno zavrsiti u ruci. Dakle, kako brijete vasa jaja? :)

Prvo kombajnom prokrcim sumu, onda motornom testerom, pa kosilicom, i na kraju trimerom.

Lepo, brate, kao i bradu, stavis penu za brijanje, uzmes brijac i cepas. :)

Mekano, majku mu. Treba poslije da skupljam jaja po kupatilu... Da ja drmnem prvo dve-tri ljute. Uglavnom, 'fala. Zivio.

Једном руком приватиш скротум и јуначки га развучеш, а другом стружеш чекиње.

Jedan mentol koristi neku kremu za depilaciju, maže je na čmar. To nawodno spali dlake, jebem li ga. Najozbiljnije wam goworim. Pretpostawljam da bi malo peklo ako bi namazao jaja time, ali pokušaj ako weć nemaš hrabrosti da briješ, pa nam jawi kako je prošlo.

А је л се гледате у огледалу док то радите или озго?

Ја се снимам веб камером, па гледам у монитор.

Мош да пошаљеш фацафации клип да научи чоек.

Ja imam neke klipowe, ako neko ne zna kako se masturbira.

Мош да пошаљеш фацафации клип да научи чоек.

Има да га метнем на Јутјуб, тагујем као едукативни видео, па онда да се сви науче уметности бријања мошница.

И набаци га на ову дефиницију.

http://en.wikipedia.org/wiki/Pug

А како ми тачно зовемо то куче? :)

Mops.

Благодарим.

Како се зове, бре, онај додатак што се стави у књигу или часопис, па се исцепа, из средине најчешће?

На енг. је pull-out:
''part of a book or magazine that is designed to be removed and read separately''

Nije mi jasno... Kako iscepas iz knjige nesto?

Ja sam viđao da ovi naši to zovu "dodatak". Ili "poklon poster", iako ima nekoliko strana. :p

A koji mu je korektan naziv, nem pojma.

Ne razumem na šta misliš...

Pade mi sad na pamet, čuo sam od nekog da su mejdeni u neku pesmu ubacili motiv iz ,,Marš na Drinu'', sad meni to zvuči kao glupost, al ajde ipak da proverim. Jel zna neko nešto o tome?

Слушам Мејдене, али не нешто интензивно. На нешто такво нисам наишао, вероватно је некоме само тако зазвучало.
Али истина је да је неки блек метал бенд убацио део Брегине верзије Ђурђевдана (не мотив, него баш део песме), али да га јебеш сад не могу да нађем линк.

Ма, бре, типа кад нпр. уз речник добијеш табелу фразала у виду брошуре, па отцепиш. :) Јест неки додатак, али сам убеђен да има име.

Pade mi sad na pamet, čuo sam od nekog da su mejdeni u neku pesmu ubacili motiv iz ,,Marš na Drinu'', sad meni to zvuči kao glupost, al ajde ipak da proverim. Jel zna neko nešto o tome?

Не знам, али управо слушам нови албум који је данас процурео. Свиђа ми се.