Prijava

Dakle, smatrate li da je to nešto nenormalno što rade samo oni koji ni na koji drugi način ne mogu naći dečka/devojku, ili da je to normalna tekovina 21. veka?

Hahaha, gamby se upisao u otvarače ovakvih tema! :)))
Let the muvanje begin! :))

Не видим ништа лоше у томе. Људи масовно комуницирају преко интернета, па је и логично да неко тако започне комуникацију, па се после виде итд. Мислим, ти у сваком случају мораш да прођеш тај стадијум мувања и уживо, тако да се своди на исто.

Хах, зар и ти, Гамби? :)
Што се тиче мувања преко интернета, мислим да није толико зло.

Pogrešno je reći da internet udaljuje ljude jedne od drugih.
Ako ljudi ne žele, ili nemaju hrabrosti da se druže i upoznaju, oni i neće. Niko ne može da ga natera, bilo je samotnjaka i pre ere interneta. Internet je odlična stvar, ako neko zna da ga ''pametno'' upotrebi... pomaže u prevazilaženju ''prvog koraka'', daje nam mogućnost da nađemo osobu sa sličnim interesovanjima itd.
Na stranu to što ga neki koriste sa lošom namerom, krivica je i na onim koji dozvole da budu prevareni ili iskorišćeni.

PS. Džentlmen ne priča o tome, ali ću samo naglasiti, da sam imao vrlo... prijatna... iskustva sa internetom ;)
:)

Овај Медикус је понекад јако мудар човек.

Kao što sam negde odgovorio na sličan komentar... sve zavisi od toga koja od mojih ličnosti izađe na površinu.
obećao sam da ću popričati sa nekim o tome, i jebi ga... danas-sutra.

Gamby je autor i PRVE teme "drustveni parazit ili samo stereotip", for the record.

Sto se tice teme, Medicus je lepo objasnio, narocito ovo sa teorijom "internet otudjuje ljude".

јес мудар понекад. Мада имам друга који налази и стартује девојке претежно, ако не и искључиво преко нета, мени је то безвезе, али ако је њима лепо, само напред.
А сад: Моја баба: Друшрвени паразит или само стереотип? ;)

Gamby je autor i PRVE teme "drustveni parazit ili samo stereotip", for the record.

Dugo sam se pitala ko je pokrenuo to :).
Mislim da je to nešto sasvim normalno...Dopisivala sam se sa nekim likom koji me je potpuno oduševio, slušamo istu muziku i oboje smo opterećeni Hanibalom Lektorom i starim horor filmovima. Takvu osobu u stvarnom životu verovatno neću nikad ni sresti. Jedini minus mu je što svira gitaru (i to što živi na drugom kraju planete), ali jbg, niko nije savršen...

muvanje preko neta je baš cool i ok, evo.. pogledajte lilu i celta, skroz su kjut :)

ili neobaveštenog i 50% vukajlijašica :)

Или Могшу и Данкана.

gambiiii xD hahahaha

Ko je rek'o Dankan?

Бич фајт, још само Данкан да дође.

a i piro i surovi su sladak par.. samo što mislim da surovi švrlja.. vara pira sa nekim od modova.

Peki, taj nerad!

Dankan i ja smo se složili da prihvatimo činjenicu da volimo istu osobu.
Mojne da se trudite da nas zavadite, nije vam fora.