Prijava

Ovo je tema u kojoj padaju maske! Ovde recite koga gotivite, koga ne podnosite, ko vam se dopada, ko ne. Ovde ogovarajte jedne druge. Naravno, bez vređanja. :)

Прича се да је само 12 000 чланица признало да је блудничило са мном.

Pffff, malo je to. :)

Е, подужи би то спискови били.
Нарочито списак оних који ми иду на калабастер.

И ја кажем да је мало, према мојим рецкама изнад кревета требало би да је 13 000 и која преко.

dank ti si nešto pobrkao... realno koliko bi ti vremena trebalo da udariš tolike recke bez bludničenja... :D 12000 i kvit

Prema tvojim reckama iznad kreveta, ti prijatelju spavas nad vedrim nebom :D

Небо је граница, момци!

Оговараћу Пекија д мода...

Мод тим искључио наше игре са стране последње активне теме, а његову "Бановање" није Мислим да је то зато што је он мод! Стварно нефер према нама обичним људима који воле да се сиграју!

И мојне неко да није схватио да се спрдам да не би пала берба ушију

Џими

Е, подужи би то спискови били.
Нарочито списак оних који ми иду на калабастер.

Daj bar Top 5. :P :)

E, i ne moze da bude ogovaraonica, a da pricamo koga gotivimo i ko nam se svidja. Iskljucivo hejt da se baca ovde!

Ако је небо граница ја сам негде на 300 метри испод земље

Готивим Џерика, чак сам му и одредио једном краћу казну, хтео Џими да га банује на 10 дана а ја урграо да буде 3...

фејзбук дукатлија меког срца. уа!

Hvala na urgenciji, nije trebalo da se trudis. Banovan sam za glupost za koju nije trebalo da dobijem ni dan, lepo si me castio. Valjda sam zasluzio od tebe, ne znam.

Duncan Ferguson
Прича се да је само 12 000 чланица признало да је блудничило са мном.

Dank, zar nisi mislio članova (muških vukajlijaša)? :)

Uuuuuu, fajt već počinje! :D

Џерико, ја сам после тамо написао да нисам ни знао ко је на скриншоту, јеби га... Написаооно из зајебанције! Тек после видео да си ти, а свеједно би те бановао, можда и на дуже ... И ниси заслужио веома си коректан био према мени, ево сад се јавно извињавам теби зато што сам то написао.

Ништа ти не брини Сторма, водим ја пажљиву евиденцију о оба пола.

Izvinjenje ne prihvatam, izuzetno me vredja kad me zajebe neko prema kome sam maksimalno korektan.