Prijava

Kao sto sam naziv teme kaze,ovde napisite nesto o serijama koje pratite i za koje mislite da bi i ostali,ako nisu vec culi,trebali da pocnu da ih gledaju. A ja cu biti prvi ;)

1.Big Bang Theory
zanr: komedija
kratak opis: 4 fizicara i jedna urbana komsinica,mnostvo zapleta,mnogo smeha,ali mnogo toga i mozete saznati,jer kada se prica o fizici i ostalim naucnim stvarima,pricaju se istinite i tacne informacije.. sve u svemu,smeh zagarantovan,a jos usput i naucite nesto zanimljivo ;)

2.Californication
zarn: komedija,drama
karatak opis: dejvid duhovni,poznatiji kao molder,u ovoj seriji glumi pisca koji je smeker i po,ima cerku,zenu koju voli,ali i mnogo avantura.. ukratko mnostvo sexa,mnostvo bluda,mnostvo smeha ali i mnostvo pouka.. licno jedna od najboljih serija ikada

3.IT Crowd
zanr: komedija
kratak opis: dvojica it geekova dobijaju jos jednog radnika u odeljenju za tech support iliti telefonsku podrsku,a ona je zensko i nema pojma o kompjuterima. jako puno smeha,ima i klasicnog britanskog humora,jos ako volite tematiku sa kompjuterima i tehnologijom,ova serija je pun pogodak za vas :) ako se odlucite za ovu seriju obavezno pogledajte friend face epizodu u kojoj spoofuju fejsbuk,preterana je!:)

4.FlashForward
zanr: sci-fi,drama,akcija
kratak opis: nova serija,tek 3 epizode izasle,radjena je po uzoru na roman flashforward,ali je prica malo izmenjena.. radi se o tome da u jednom trenutku svi na zemlji padnu u nesvest i bude se nakon 2minuta i 17 sekundi,za vreme nesvesti imali su viziju buducnosti,to jest onoga sta ce im se desiti za 6 meseci,glavnu ulogu ima agent fbi-a koji pokusava da odgonetne misteriju.. znaci ako volite malo naucne fantastike uz dobru akciju ova serija je definitivno za vas,licno sam odusevljen jer me je zantrigirala do maksimuma

pa da cujem,sta vi preporucujete? :)

Klasici: Rosa Salvahe, Skapandra tj. Kasandra i Ljovisna

Nova remek dela tele novela: Napušeni anđeo i neku sa Gabrijelom Spanić

The office-američku verziju (mada ni ona druga nije loša)
Arrested development

eh, Dwight, samo smo te cekali ;) Ja bih prosledila preporuku za Wire, kazu da je dobra (ko je voleo Homicide (kao ja)).

My New BFF - Paris Hilton

Za ljubitelje crnog humora - Six Feet Under i Dexter.
I, najjača od svih - House m.d.

Sopranovi. Uživam.

Lost, Sinbad, Sabrina

@zevonja
odlicne preporuke...

Ja preporucujem svima engleski humor.
od manje poznatih:
Bottom
Black Books
Absolutely Fabulous.

"Hotel Babylon" - Engleska (nezavisne epizode)

Мућке мућке и само мућке.

Бољи Живот, Срећни људи. Приказује се на сваких 3 месеца. Не мож' д' оманеш.

Ало мали шта ме уходиш по форуму? :)))

Preporucujem seriju RED DWARF serija je humoristicka i nisu je radili amerikanci nego britanci. Za vise informacija izguglujte preko neta. Ja licno preporucujem ovu seriju.

Dobra je i ova nova na Studiju B "Pakov svet".