Prijava

Mislim da treba uvesti malo bolji način rangiranja, jer se ovako omogućava autorima, koji pišu mnogo, a nekvalitetno da se probiju među one stvarno kvalitetne autore. E sad, isto tako i predlažem da se uvede rangiranje članova na osnovu toga ko koliko dugo piše na Vuki.

Recimo da onima koji samo dolaze i čitaju definicije, a ne pišu ih, oznaka bude npr POSMATRAČ
onima do 20-tak definicija - NOVAJLIJA
do nekih 50 - AMATER
do nekih 100 - nešto tima SENIOR
e sad sve ovo mora da ispunjava određene uslove, da bi se izbeglo ono što sam gore napisao, tj pisanje definicija samo da bi ih bilo što više.
e sad predlažem isto tako i da se uvede oznaka za LEGENDE SAJTA

mislim da ne bi bilo loše, tako rangirati članove.... i u odabrane uzimati svaki dan recimo 5 starih kvalitetnih, onda recimo 4 defke legendi sajta, 3 defke seniora, 2 defke amatera, i 1 definiciju novajlija....
E da i uvedite i procenat pluseva (odnos pluseva i minusa) svakog člana....

Valjda ste ukapirali šta mislim, pošto se nisam baš dobro izrazio....

Било је рангирање, укинуше га давно.

Било је рангирање, укинуше га давно.

Al' bilo je kul. Tad sam još bio novajlija. :)

Ja sam bio onaj najluđi baja. Doduše, i sad sam ali sam pre imao pismenu potvrdu,

Сећам се да ми је популарност била типа 500, а имао сам ранг "јебач" или тако нешто. :)

мени је 2008. фалило само 200 поена да постанем "Vukajlija Hall of Fame" ранг .... и онда га укинуше...............

Pa ništa, onda tražimo da vrate rangiranje....

Ја овде висим 3 године и да испаднем аматер по овим критеријумима... Нема смисла...
Него, ко што људи рекоше било је. Недостаје ми психотерапеут једино. Ја бих да се уведе поново јер ми је слатко, ал коме још то треба.

Jok ti bi bio senior.... I ukinuti ovaj renking po proju osvojenih pluseva, glupo je.... Napišem 500 definicija, ne preterano kvalitetnih i šta odem na neko 100-200 mesto??? Znači ubaciti neki ranking po procentu pluseva i minusa.... Moj predlog.... I naravno sa ovih 5 defki dnevno smanjiti za početak na 3, pa posle još ako bude potrebno....