Prijava

Pitanje je ja mislim sasvim jasno ljudima koji su duže na sajtu, a onima koji su kraće informacija da je Jovičić jedan od likova koji je otvorio najviše tema na ovom forumu...

Zemo nemoj se šta ljutiti, ali sam morao provjeriti šta čoveci misle...

Ахахахахахахахааххахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха

Bokte! Hahahahahaha!

napšiši nešto korisno... ša se smiješ??????

Duncan Ferguson

Ахахахахахахахааххахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха

Pravda za Jovičića :)

A gdje je ono društveni parazit ili samo stereotip?

Ахахахахахахахахахахахахах

Шта корисно да напишем кад ми се соба тресе од јебеног смеха хааахахахахахахахахахах

Ја обожавам Јовичића :)) Живео Јовичић!!!

Buri - besposlen čovjek koji nema pametnija posla od ispitivanja javnog mnjenja o Jovičiću, ili društveno svjestan tip koji u ovome vidi jedan od načina za pomoć Vukajliji?

O ovome bi mogao i definiciju napisati.

Tačnije i napisaću je ali ne u definicije, nego baš ovdje:

Pojam: "Ljudi koji nemaju pametnija posla no da broje koliko je ko otvorio tema na forumu"

Definicija: "Likovi koji očigledno imaju višak slobodnog vremena dok mogu da uprate ko je koliko tema otvorio i tome da posvećuju neku pažnju. Uglavnom kritikuju one koji po njima otvore "previše" tema. Uslijed manjka vlastite inventivnosti i manjka ideja za vlastite teme, potajno zavide onima koje kritikuju. Smeta im aktivnost i dinamika na forumu i više vole kada svi samo spamuju glupim komentarima ili igraju neke umobolne igre. "

Primjer: nepotreban

kizo mrzim te teme i skoro nikad ne postujem na njima
@ dankane samo ti zajebavaj, vićeš kad zemo dođe ođe

Али и ја обожавам Јовичића, само је Бури испао ћале отварањем ове теме :)

Jovičić je legenda. :)

@ jovičić - primjer stavi slobodno mene... inače si mi vrlo gotivn lik i stvarno mislim da u dosta stvari slično razmišljamo...
@ luli hvala ti, ali ne znam može li se promijeniti naslov teme, ako to vi modovi možete onda promijeni

EDIT: mislim da velika većina gotivi jovičića

Фора је у томе што су његове теме углавном одличне, само мени никако није јасно како неко има толико инспирације за отварање тема, али и толико стрпљења да напише сваки одговор па макар и сваки био дугачак 50ак редова. :))

j mislim da on time pomaže ljudima...mislim..ne kažem da sam u pravu ali mislim...

Јовичић :)