Prijava

Dajte neki predlog za devojcice!

Tuks i Fadžajna.

Mislim da je tako nazivano.

Кад смо код Џимија, једна мала дигресија. Имам ексклузиву! Једна девојка ме замолила кад будем с њим на неком пиву, кафи, вињаку да му тражим да ми покаже мочугу и како она мени верује, биће то као да је и сама видела. Рекао сам јој да ћу пробати, али искрено, мало ми гадно. Не да питам, него да гледам тог једнооког монструма.

Dajte neki predlog za devojcice!

Брунхилда?

zigi. Dzimi. FANTASTICNO
imas koleksiju zigi cipela. Bozanstveno kad ih vidim seks mi ne treba :)

Ја користим називе животиња. "Ајде коњу један", "Куд си навро стоко једна" и слично...

Brunhilda je ruzno. Hocu nesto kjut.

milica, tufnica, jabukica, mackica itd itd.
moja najbolja drugarica svoju malu zove vupica

Кад смо код Џимија, једна мала дигресија. Имам ексклузиву! Једна девојка ме замолила кад будем с њим на неком пиву, кафи, вињаку да му тражим да ми покаже мочугу и како она мени верује, биће то као да је и сама видела. Рекао сам јој да ћу пробати, али искрено, мало ми гадно. Не да питам, него да гледам тог једнооког монструма.

Море, полакомио би се кад би га видео. :)

Tufna. Slatko.

Није слатко, него је пичкасто.
Превише пичкасто чак и за пичку.

Što lažeš dankane, rekao si da ćeš tu priču prodati ako ti ne uspe da ga na finjaka skineš, napiješ i iskoristiš :) Koja je još devojka luda da uživa u kiti iz druge ruke?

zlocesta pufnica

Brunhilda je ruzno. Hocu nesto kjut.

Čupi. Il' amazonka. Il' Šabanka. Il' seksajka. Il' Verica. Il' pećinka. Il' dubinka. Il' plitkica. Il' prostrana. Il' vedrana. Il' vrednana. Il' redaljka. Il' rendaljka.

Dosta od mene. Nadam se da sam te usrećio. :P

Razdragana. Moj muž joj je dao nadimak.

A šta onda švaler da kaže?

Ja moju zovem Ruzica, tako je rumena i vlazna k'o jutarnja rosa.
Za kurac je dobro ime Gargamel, od milja Gargi, al' to mi je bezveze da ja koristim posto je smislio jedan ortak da tepa svom, pa mi nekako bolesno, zato se drzim starog, dobrog, tradicionalnog Miska.

Jebem vas! Pa ako je previse pickasto, dajte nesto lepse! Ne svidjaju mi se, Myth, ali hvala.

Нису вам неки називи...
Сем наравно Ружице моје садомазе...