Prijava

Koliko su igre bitne, na svetskom i lokalnom nivou, da li nas globalizacija sprečava u igrama ili samo prednost više.
Ili je stereotip da se preko gaćica rešava sudbina planete.
Dajte svoje mišljenje
U naslovu pogrešno umesto tačka zareza ukucano samo zarez znači
IGRE BEZ GAĆICA-Igre bez granica ili stereotip?

Šta DA?
Ne budimo neozbiljni, stvar je ozbiljna.

Ja ne volim ribe koje oće preko gaćica.

I da li misliš da tvoja volja utiče na globalni stereotip gamby?

nešto kao "gaćice - vladari iz senke". pa sad, ako pođemo od tvrdnje da je produžavanje vrste glavni i osnovni pokretač svakog čovekovog delanja - ondak, svakako! u tom slučajum uvlačenje u gaćice, odnosno svlačenje istih, se nameće kao glavni životni princip - glavni uzrok svega kao i glavni cilj svega. pitanje je da li nešto može istovremeno biti i uzrok i cilj? iz ovog diskursa jasno vidimo da može. decidirane tvrdnje modernih antropologa nas navode da napredna ljudska psiha nameće uzvišene modulate ponašanja, kao... ne mogu više da serem.... neam pojma aurora, šo pitaš?
;)

Ja bih da moja volja utiče na to da skinu gaćice.

Ja jebem! Pravda za jebanje!

E sad... mislim da je to od dragocenosti.. Ta olimpijada... ako nam ukinu igre od nas ce ostati samo senka! Nistavilo... sivilo! Ljudima treba dati leba i igara i to im je dovoljno... Sad, bez ili sa gacicama meni nije bitno ja svakako jebem!

Pa onako pitam da malo pustimo polemiku preko igara
gamby smatraš da su igre bez granica u pitanju pošto već duže tražiš a ono nikako da skinu

Nije, ima granica, jer ja imam makaze. :)

to gamby! znači moramo ulagati u naoružanje i ojačati silu? Ili samo plaćenike?

Ako bi angaživali plaćenice, ne bi bila potrebna sila.

ok, imaš makaze, presečeš gaćice - ALI! njihovo postojanje i dalje nije eliminisano. one još postoje. u malo drugačijem obliku, ali su i dalje tu! a i da ih spališ, ipak će nastaviti da postoji ideja o gaćicama, kao i sećanje na njih...

ja mislim da se to ne može objasniti u par reči...taj fenomen..tu treba dublja i šira analiza...
neki tvrde da treba samo dublja, neki da treba samo šira...ja sam ubeđen da je neophodno i jedno i drugo..jedno bez drugog ne ide...

e da, ne treba zanemariti ni svetske moćnike, sladoleDdžije, masone i ostale...

Ipak ja mislim da tu lobi preuzima Pušačka odnosno Duvanska mafija

eto vidiš..njih sam skroz zaboravio...a oni su najveći krivci..pored ovih sladoledžija...pušenje i lizanje...to je...

Sve lobi do lobija a jadni narod pati