Prijava

Evo našao sam nov Philips, 400 KM na rate; Comtrade u Merkatoru.

Plazma, 90cm? il 82

82 cm, nije plazma nego LED TV.

Pisaj po sirot'nji.

Bježi od comtradea. Nije im loša ponuda LCD televizora, koliko vidim u prolazu, ali ja više ne ulazim tamo. Jednom sam se opekla, uzela kod njih digitalni aparat, tipke povremeno nisu reagovale, kad sam htjela da ostavim na servis, rekli su mi da će potrajati možda i 2 mjeseca, jer ide u Sarajevo. To je bilo davno. Skorije, htjela sam jednu Nokiju, nije bila na stanju, niti oni znaju da li je ima u Sarajevu, niti mogu da provjere, obećaju da će nazvati, ne jave se uopšte. I tako mjesec dana, zoveš, pitaš, ništa.

Probaj gore na spratu u merkator hipermarketu, na odjelu tehnike, nije neki velik izbor, ali ne tražiš nešto ekstra. Imaš nešto uvijek na akciji, imaju sad neki samsung a ako nije imaš 10% popust utorkom, nabavi kupon ili nahvataj nekog penzosa četvrtkom. :)

У Санском Мосту балије увозе из Њемачке робу излагану на сајмовима и томе слично, ко ново а цијене смијурија. Ја узео себи LG-ев од 42 инча за мање од 1000 кад је у меркатору тај био на екстра мега гига попусту за неких 1700. Имају све живо од бијеле технике и разних апарата, а ако ти је мрско дићи гузицу, има лик у Челинцу што узима од њих и препродаје. Опет јако јефтино изађе. Погубио сам контакте, ал могу наћи ако хоћеш и послати у пвт.

Već sam uzeo, jbg, nije skupo ovako na rate bez kamata. Međediću, ja sam sa comtradeom dobar i nisam imao problema s njihovom robom.

Pa vis da kaze a ce biti ovih dana, mozda je jos gore, idi vdi :D

Danas je na Trgu Krajine u Banjaluci bio izložen bolid ekipe Lotus, koja se takmiči u Svjetskom šampionatu Formule 1

Danas

Ljubitelji Formule 1 iz BiH ovih dana će moći uživo da vide bolid Formule 1.

ovih dana

Ljubitelji Formule 1 iz BiH ovih dana će moći uživo da vide bolid Formule 1.

iz BiH

i u Sarajevu (1. i 2. avgusta), te Mostaru (3. avgusta).

...................

Danas je na Trgu Krajine u Banjaluci

Danas

Banjaluci

:)

Vijest je jučerašnja, samo je ja postavih poslije ponoći :)

Bolid Lotusa u Banjaluci
30. July 2014.
Ljubitelji Formule 1 iz BiH ovih dana će moći uživo da vide bolid Formule 1.

Danas je na Trgu Krajine u Banjaluci bio izložen bolid ekipe Lotus

30. July 2014.

bio

Iskreno, Sele, ja bih se ubijo što bolid nisam vidijo. Šta je sa onim poslom na Laušu, jesi išta saznala?

Ma lik me par puta izlevatio za razgovor i više nisam zvala. Ganjam sad nešto drugo paćmo vidimo kaj će biti.

Ak' dje iskoci kaki poso, tu sam.

đe ste narode, ša mai novoga? jebi ga, ja očo iz bl u neku vukojebinu, pa nisam u toku više, cuga li se kad?

NE DAJU DA SE ODRŽI KORIDA ŠUPCKI IZ SANSKOG MOSTA!!1
MEĐEĐE BRDO SE NE DA.

https://www.youtube.com/watch?v=y2Q3YZP3rSg
Kad je i Starčevica poplavila, šta dalje pričati...