Prijava

Buri, ne ljutis se? ;)

Buri, ne ljutis se? ;)

ma jok buraz, šta ti je...
a što se tiče cijena u DFK, kao i ulaznica jebi ga kncert ko koncert... moraju se i oni nekako finansirati, ne može sve džabe...
pa na ''rock open air'' je sranje od točene bilo 3 maše

Ej ljudi da ne zna slucajno neko dobrog gitaristu tako 90. ili 91. godiste da je zainteresovan da svira u pop-rock bendu. Za sad imamo bubanj, bass i pjevacicu. Trebalo bi svirati neku lead gitaru. Uvjezbani smo :)! (Banja Luka!)

Uvjezbani smo :)! (Banja Luka!)

Niko nije uvježban u BL.

Slobo brate, imam ja nekog komšiju ludog u stanu pored. Ja učim u jednoj sobi, a frajer u susjednoj piči po gitari. Prvo sam mislio da je odvio liniju do daske, al' sam onda skontao da je to lajv performans. Ako hoćeš, daću ti adresu pa ga startuj. :)

Niko nije uvježban u BL.

iskustvo ili...
inače, da si tražio malo starijeg 'armonikaša znao bih...

Eto, mortao je Slavko da kontrira, mada nema pojma.

Luli, al' stvarno! Da čuješ frajera kako svira! Kida! Da sam žensko, obalio bih ga.

Pa ako je tako dobar, sigurno ga znam. Ajd prijavi gdje zivi, pa mozda i nesto skontam. Heh, Lullaby, trudimo se :)!

Креда за мраве, лепак за бубашвабе, креда за мраве, креда за мраве...

Banjalučani se ponašaju kao da su iz Berlina, u najmanju ruku.
Čak su gori od onih iz Prijedora.
Ne ponašaju se svi tako, valjda to zavisi od udaljenosti od centra. Što su dalji to je bolja raja.
Raja iz Mrkonjića je super. Napiju se pa ganjaju medvjede po ulicama. Vrh provod u Mrkonjiću, preporučujem svakom.

LAKTAŠI RULEZ!

Бања Лука љети и зими није нарочито леп град. Али је најлепши град на свету у пролеће и на јесен.

Стекао сам утисак понеки Бањалучани непотребно пате од ,,комплекса провинције". Али чему то? Бањалука никада неће бити велики центар, попут Београда и Загреба. Бањалучани се морају изборити за то да њихов (и мој) град постане културно жариште Балкана.

Не политичко јер то неће постати. Никада.

Banjiluci niš ne treba. Samo malo sunca da se žene skinu.

Raja iz Mrkonjića je super. Napiju se pa ganjaju medvjede po ulicama. Vrh provod u Mrkonjiću, preporučujem svakom.

blagodarim, kad budeš u mrkonjiću častim pivom...

OKUPLJANJE!
Inicijativa mora od nekog krenuti :)
Dajte predloge kad i gdje vam odgovara najbolje, pa cemo da kombinujemo.

И тако...

Nije svako k'o nas dvojica, da ne silazi s Vukajlije. Polako, pricekaj dan-dva :)

Evo vam moj doprinos okupljanju:

http://www.youtube.com/watch?v=7IDyLJ6wELk

Da se zabavite! :))

Bio sam u Bosni prošle godine i video natpis "Borački klub laktaši" a mislio sam da piše "Borilački klub laktaši" pa sam pitao mamu zar stvarno postoji sport koji se zove laktanje xD

Eh, vi luckasti vukajlijaši.