Prijava

Oko 90% muškaraca se slaže sa pretpostavkom da je oralni seks zanimljiviji od seksa. Prirodna protivurečnost da je oralni seks samo zabava i da je lišen cilja (potomstvo) ovo pitanje čini zanimljivijim.

Jel ovo nije zanimljivo ili niko ne ume da objasni?

ne ume da objasni... ajd ja da pokusam...

meni lakse da samo legnem i uzivam, da ne moram nista da radim.... pa valjda tako i vama... no fuss-no muss...

Мени јесте занимљив, али само са девојкама које ми не значе пуно... Некако се осећам супериорно кад она онако клечи преда мном! Наравно постоје оне које нису заслужиле да клече, оне то раде лежећи... надам се да ме схватате...

Lemaja, namerno nista nisam pisao o zenama, kako one vide to ... valjda ce se diskusija razviti i u tom pravcu.

A ovo za muskarce, mislim da fizicki napor nema neku ulogu u ovoj pojavi, nesto je kvrcnuto u glavi, pretpostavljam.

Некако се осећам супериорно

mislim da je fora ovde, zena oralnim seksom pokazuje vrhunsko potcinjavanje, pa muski mozak uziva i u seksu i u necijoj potcinjenosti, visestruki dozivljaj. Muskarci obozavaju dominaciju skoro kao seks ..

ne treba mi redtube uopste, dodjem na forum i krenem da citam ovakve teme.

Muskarci obozavaju dominaciju skoro kao seks

Јасно... некад ми је чак и много дражи орални баш из тог разлога.. е сад то не може да се мери са оним сексом кад су уплетене емоције! Ово говорим кад је секс ради секса!

И може да се доминира на масу начина, ово је само један од!

muskarci se osecaju superiorno? ja se izvinjavam, ali to je samo privid, i ono sto biste vi voleli. stono kaze stara poslovice "we may be on our knees, but we have you by the balls". jedan od razloga sto zene vole felacio je taj sto se mi osecasmo superiorno i kao da imamo moc. onaj ko moze da ti priusti ultimativno zadovoljstvo, takodje ima moc da ga i ukine, sto bi bila prilicno surova kazna. (sve ovo pod uslovom ovim ili onim, ne shvatajte ovo kao opsi momenat, samo jedan od mogucih odgovora) :)

Čuj dominacija! Lemaja, bilo je krajnje vreme da to neko žeMsko nazove pravim imenom!

Kako moze oralni seks biti zanimljiviji od seksa?

Valjda može ovim dominantnim mužjacima:))

muskarci se osecaju superiorno

radi se o obostranom osecaju superiornosti, ali samo osecaju, koji je prividan i kratkotrajan ... svejedno i jedna i druga "strana" misle da su dobile/dale ono sto je potrebno i zivot ide dalje, svi srecni i zadovoljni

razjasnismo ovo, moz' da okacimo temu o klin

http://www.youtube.com/watch?v=iafPzCMfgsA

Разни видови оралног секса умеју да буду зајебана ствар.

Лоше си је формулисао... питај неког од модова да промени у "Да ли је орални секс занимљивији"... боље звучи, јер реално некад јесте а некад није... Нпр ако је добила, ако немате кондоме... конташ? Е сад, све гледано из мушког угла... ја у жеМско име да причам нећу ;)

e da, zaboravih, period "oporavka" muskaraca posle oralnog seksa je duzi nego posle seksa

merili ljudi pa kazu da je muskarac u kracem vremenskom periodu spreman za novi seks posle klasike nego posle oralnog

mozda ovo i bude nekome od koristi

@facebook ne treba menjati jer ankete kazu tako,ti navodis neke situacije koje ne treba ovde razmatrati

@jeriho, razumem tvoju potrebu da se nametnes sa misljenjem, ali u prvom postu jasno pise da se radi o fenomenu koji vazi za 90% muskaraca. Komparacija se odnosi na releciju oralni seks-klasicni seks, ako vec treba da se crta

Da sam hteo da se namecem sa misljenjem, napisao bih post na pola strane, dao bih analizu fenomena i tumacenje. Samo sam iskazao cudjenje.

Лемаја сти мушко?

vise ne, zahvaljujuci doktoru Hadzifakicu! :D