Prijava

Dakle, sad kad sam vam privukao pažnju, da li mislite da je sex biološki parazit ili samo stereotip?

Sex se može shvatiti kao biološka šarena laža koja ustvari ima samo za cilj da se vrsta produži, a sex je nešto što će privući čoveka da to i uradi. Mislite li da je čovek samo obična marioneta? Mislite li da je to momenat kad čovek ne može da kontroliše instikte? Da li mislite da je to jedino što nam je ostalo od praistorijskog čoveka, pošto sve što smo od tada radili je maksimalno modernizovano? Odlazak u WC, na primer?

Uopšteno: Da li je sex najobičniji biološki parazit koji upravlja čovekovim umom?

Molim "ekipu" da izbegava da piše postove poput "parazit ili ne, ja arčim!" i "pokajte se grešnici našminkanih lica!". :)

JA JEBEM!!! :)))) jebi ga bilo je jace od mene :)

Marš, more. :) Ovo treba da bude na intelektualnijem nivou, tipa: "Ja imam seksualni odnos!" :)

A sad ozbiljno, ne kvari temu. :P Možda stvarno ima istine u ovome.

JA JEBEM, jače i od mene.

Nije, samo je to stereotip.

Da li je sex najobičniji biološki parazit koji upravlja čovekovim umom?

НЕ! Своје сам завршио, контам и да се расправа завршава са НЕ!

Тако је како је :)

Секс ствара зависност као што дрога ствара зависност, а ако је дрога друштвени паразит онда је секс много добра ствар...

Узгред чему то за "покајте се грешници" какве то везе има са сексом ?

Него секс је немогуће модернизовати, још су у старој Грчкој нашли да су користили садо-мазо...

pošto sve što smo od tada radili je maksimalno modernizovano?

Jeste npr. danas ne jedemo, nego udisanjem vazduha unosimo hranljive materije.
Ma 'ajde molim te. Šta se modernizovalo! Sve je isto ko i nekad, s'tim što se danas pretvaramo da smo kao finiji od pećinski' ljudi!
Priče za malu decu.
Da jedeš moraš, da sereš moraš, da dišeš moraš. Da jebeš moraš!
I na kraju crkneš, jer jebi ga moraš!
I nas kad budu otkopali za milion godina, ima de se čude, kako smo samo mogli da živimo brišući dupe papirom a ne lambda zracima, ko sav nrmalan mlečni put!?
Stereotip ne može da bude, jer je očigledno tu, takav kakav je i bio od davnina, i kakav će da bude. Ne može nešto novo da se izmisli, a da to u suštini nije ono staro.
E a da je parazit, to svakako jeste (kao i što je uvek bio), jer je prevazišao svoju osnovnu funkciju razmnožavanja, i usudiću se reći dobre zabave, i postao marketinški, finansijski, politički upotrebljiv, a vrlo često i kao platežno sredstvo, ili sredstvo prinude (ako ne uradiš to i to, nema onoga).
Tako da
zaključak
-parazit.
(ali parazit sa kojim živimo već eonima, i koji nas polagano iscrpljuje, dok nas jednog dana ne baci na kolena i ne zavlada svetom)
PS. E onda stvarno neće se znati ko koga jebe.
PS. na PS. Nejebica - voćka čudnovata.

Ja volim da mrčem, ali samo kad mi nude. Nekako me sramota da tražim.

Ma 'ajde molim te. Šta se modernizovalo! Sve je isto ko i nekad, s'tim što se danas pretvaramo da smo kao finiji od pećinski' ljudi!
Priče za malu decu.

Uopšte nisi u pravu! Sve to radimo, ali se dosta modernizovalo. Zamisli koliko ti je udobnije da vršiš nuždu u WC šolji ili u jarku. Koliko je lakše i higijenski prati ruke na lavabou nego u reci. Jedemo podgrejane i smrznute stvari, tako da je maltene sve modernizovano. To je bila poenta.

Uopšte nisi u pravu! Sve to radimo, ali se dosta modernizovalo. Zamisli koliko ti je udobnije da vršiš nuždu u WC šolji ili u jarku. Koliko je lakše i higijenski prati ruke na lavabou nego u reci. Jedemo podgrejane i smrznute stvari, tako da je maltene sve modernizovano. To je bila poenta.

Ma loša ti poenta!
Princip je isti, sve su ostalo nijanse!

Šta je sa stvarima, koje su po tom principu ''degradirale''?
Nekad nije bilo alergija, autoimunih bolesti, ljudska izdržljivost je bila veća...
A inače, sve što si nabrojao, nismo mi ni izmislili, za sve su to ljudi znali vekovima, pa i milenijumima ranije.
U dobru je lako dobar biti...

Ponosno izjavljujem da mnome niko ne upravlja i da apstiniram od sexa već skoro deceniju. Devet godina, tačnije.

Mr. Moon
Ponosno izjavljujem da mnome niko ne upravlja i da apstiniram od sexa već skoro deceniju. Devet godina, tačnije.

Kuku, pa ja s tobom ne mogu više da se družim :D

A gde je tu kartanje šaha i pikado...? Pih, ova omladina samo na jedno misli :)))))

Naravno, boćanje :)))