Prijava

Pio sam pice sa Aleksandrom Radovic. Ja fazon pijan dosao i kucao se sa svima u restoranu i ona mi rekla kao aj sedi malo :)
Bio sam gajbi kod Djurisica bubnjara i jednom sam putovao za Istanbul dok je ispred mene sedela Emina Jahovic.

Јеси је питао јел јој тата терориста хехе?

Nisam.. Al prelepa je uzivo. Zaboravio sam da sam odrao lika u sahu sto je glumio onog malog u filmu "Tito i Ja". Bio u Crnoj Gori, niko mi ne veruje za to..

Zasad ni sa kim. Sjedio sam doduše u istom kafiću sa Cecom Bojković, ona je bila dva-tri stola od mog. Takođe sam sjedio jednom par stolova od Mladena Ivanića.

Zaboravih da mi je predavao svojevremeno Nikola Poplašen, bivši predsjednik RS. Imam i njegov potpis u indeksu.

Stajao sam pored Bajage par minuta u Ušću, on čekao ćerku da se pozdravi sa drugaricom nekom, a ja čekao Tračicu lolo

Što nisi tražio trzalicu?

Ja sam (kao mnogo mladji) prodavao vutru Branku Kockici.

Sa Dragutinom Topićem sam pio rastvoreni kreatin u svlačionici, ako se to računa. Mislim, ja kreatin, a on ko zna šta.

pio sam flasiranu vodu i pusio pljuge sa Natasom Ninkovic onomad. a od ranije... ehej mlados pusta prodje....

Sa Radomirom Anticem sam se rukovao, slikao uzeo autogram i malo popricao. Inace Antara je legenda i kao covek i kao strucnjak.

MileBubreg

pio sam flasiranu vodu i pusio pljuge sa Natasom Ninkovic onomad. a od ranije... ehej mlados pusta prodje....

не разумем овај други део... ЈЕСИ ЈЕБО?

Како би до јаја било да је Стивен у ствари Стивен Бубрег, а Миле Бубрег само Миле.
Хахахаха

@Stivene ti bi ono mogo da jebes? Gresni covece
@Beni ne kapiram.

Нема везе, решио да те мрзим превентивно. Довољно ми је и то што сте седели за истим столом да те мрзим.

Елем, ја сам пре 4-5 година одиграо партију стоног тениса са Петрућијем. Изгубио сам на разлику, имао сам пар пута предност после 20:20. Ово је комотно могло и у "Морам неком да се изјадам", али ајде...

Није ни чудо, гледај колку руку има, то кад смечује, лоптица се дезинтегрише.
http://userserve-ak.last.fm/serve/_/2551784/John+Petrucci+big_john_petrucci.jpg

Стивене де си га навато? Он ми је био идол кацам био млад и желео све и одма (мислим на свирање). А и сад ми је идол лоло

Cale se redovno družio sa Žikom Jelićem...

Pio sam pice sa bivsim potpredsednikom skupstine opstine Bajina Basta ( Iz Veljine stranke, al mnogo dobar covek) ja sam pio pivo a on koka kolu.Ujak mi je radikal od osnivanja stranke pa se dva puta susreo sa Seseljem ,jednom su se umalo potukli. Taj isti ujak je sedeo u kafani sa Sredojem Lukicem, ujak ga nesto zajebavo pa su trebalo da se biju al se Sredoje usro.

S kim ste od poznatih osoba popili pice

potpredsednikom skupstine opstine Bajina Basta

lolololo
EDIT: smejem se ovome vec 10 minuta ko kreten