Prijava

Pozivaju se svi koji cene slobodu i slobodnoumlje da se odazovu na ovaj poziv.

BOJKOTUJMO VUKAJLIJU!

Prestanite da pišete definicije i ostavite da klinarija unakazi sajt. Tada će vojna hunta predvodjna Kaizenom i njegovim krvoždernim generalima(moderatorima) koji su stavili veto na slobodu izražavanja morati da se povinuje našem zahtevu.

Zahtev štrajkača:

DA SE NEOPOZIVO VRATI DEFINICIJA DANA!

Bar kao još jedan bar sa strane IZNAD odabranih postera i definicija sa desne strane.

IMAJTE NA UMU!

U istoriji civilizacije nijedna diktatura nije bila pozitivna.

pozdrav

Izvinjavamo se svima koji bi bili pogodjeni ovim štrajkom ali mi ne vidimo drugačiji način da se izborimo za svoja legitimna prava.

Hahahahahahahaahahahaha!
A što ne ideš napolje da igraš fudbal kao sva normalna deca?
Vidi kako je lepo vreme.

Ko li baca trol ovaj put? :)

idem posle da pijem. Da li se to racuna?

Mogu li ja u štrajkački odbor,nepotkupljiv sam? :)
Ja sam još juče krenuo sa bojkotom,tako da se pridružujem.

Maštovito. :) Sviiđa mi se ovo za vojnu huntu.

Počeću da brišem definicije od naloga Gremlin. Kad završim , preći ću na Codex Seraphinianus-ove, i završići sa tvojim, ukoliko ne obrišeš svoje postove sa ove teme.

Ako tebi Gremline, i koliko već duplih imaš ovde, moderatori nisu tirtali jajca i češkali po dupetu, onda ne znam kome nisu.

p.s. vidim da tema nije u "Zezanje", te je smatram ozbiljnom.

brisi, ja ne odustajem

ionako nisam neki autor

nisam deset dana mogao da procitam nijednu dobru definiciju, jeste da je definicija dana imala mana, ali je bar postojao takmicarski duh te si mogao da procitas nesto sto valja.

definicija dana ne bi sada bila na glavnoj strani kao ranije, nek ostanu odabrane, ali da se ugradi bar sa strane koji igra ulogu nekadasnje naslove sa definicijama dana, to ce biti sasvim dovoljno da se opet probudi takmicarski duh kod vukajlijasa.

nikad ozbiljniji nisam bio.

korleone al pobrisi sa ove teme sav spem i vrati naziv (u spem podrazumevam sve ono sto je vezano za resavanje aktuelnog "problema")nek ostanu samo oni postovi koji imaju veze sa prvobitnom idejom teme

Ko je zainteresovan da bojkotuje sajt, neka to uradi. Ali malo je licemerno što je to predložio lik sa šurnjaest duplih naloga.

Пусти га Дуце, видиш да брише човеку дефиниције :) Хахаха! Гремлине, уз све дужно поштовање, дођи јуче.

Нису требали да направе да се у вртић не иде суботом, ево шта се деси!

ne napadam vas nego problem!

Ja bojkotujem, samo tiho, diskretno...

Ne pomaže prestajanje pisanja. Ionako niko ne čita više.

SISEEEEE...GRUUDDDIIIIIIIIIIIIIIII..SISEEEEEEEEEEEEEEEEE...

Трули сте....
Савршенство не постоји.
Дефиниција дана, као и омиљене су чиста пролазност...
Имаш мали календар, ту ти је архива за сваки дан па читај
Што чекате све на готово... Мислим дефку дана и остало...

Си, дефка дана још увек постоји, само је удаљена клик више.