Prijava

Ideja je da se nađe način da se spreči pravljenje postera u posteru, da se, npr, ne mogu neke reči odnosno skupovi reči koristiti u definicijama, tj. da uopšte ni ne dođe do nemilih scena banovanja. Nadam se da kontate šta hoću da kažem.

I da dodam: na ovo sam bio inspirisan sve većom pojavom takvih postera i definicija.

kako misliš da zabraniš riječi u defkama, majke ti? :D

Најбољи начин да спречите спем је да престанете да отварате бесмислене теме са бесмисленим предлозима.

ne znam, recimo da ako se napiše nešto što ne treba da se automatski banuje - to se da rešiti

Најбољи начин да спречите спем је да престанете да отварате бесмислене теме са бесмисленим предлозима.

Amin + :D

ne znam, recimo da ako se napiše nešto što ne treba da se automatski banuje - to se da rešiti

Daj samo jedan primjer koji može da se napiše, ali samo jedan

pa da me banuješ, ha!

Што се тиче посера у посеру, кад хоћеш да направиш нови са десне стране пише лепо да је забрањено користити друге постере; можда једино да се нагласи тако што ће се ставити као посебна ставка и у загради написати "постер у постеру", пошто видим да и поред тога што тамо пише људи често праве такве. А ово за дефку, не капирам баш..

Ја имам исто један предлог ако може да се изведе (модератори вероватно већ колутају очима) али баш је кул оно за дефиницију што можеш да видиш како изгледа пре него што је пошаљеш, па да то може и за постер. За постер је и битније како ће да изгледа него за дефиницију.

Bespotrebno je... Ako već oćeš, imaš paint, kopiraj neki poster, ubači sliku u taj okvir, ispiši tekst, pa viđi kako će da ispa'ne...

Најбољи начин да спречите спем је да престанете да отварате бесмислене теме са бесмисленим предлозима.

moja namera je bila da se smanji spam, ne poveća
imam samo dobre namere, hteo sam da pomognem, ali izgleda da vama, gospodo moderatori, pomoć ne treba
izvinte na smetnji, doviđenja

Ne možeš im pomoći glupom idejom. Čuš' da se zabrane riječi neke, to je preglupo i nemoguće.

izvinte na smetnji, doviđenja

Ма ништа бре, нема потребе да се извињаваш, у реду је...

Bespotrebno je... Ako već oćeš, imaš paint, kopiraj neki poster, ubači sliku u taj okvir, ispiši tekst, pa viđi kako će da ispa'ne...

не капирам..? Где шта да убацим? :))
Не озбиљно, ево направила ја постер, у Пеинту баш, и онако иде скоро преко целог екрана, и кад хоћеш да направиш постер од тога, кад упадне у онај оквир он се смањи, не знам, не баш дупло али довољно да ако имаш неки текст, који се иначе у Пеинту види јасно, не види се на постеру јер је много ситно, разумеш?

Kad praviš poster o'đe, tekst kucaš posebno :)

A za tekst, moraš da otprilike strefiš

moja namera je bila da se smanji spam, ne poveća
imam samo dobre namere, hteo sam da pomognem, ali izgleda da vama, gospodo moderatori, pomoć ne treba
izvinte na smetnji, doviđenja

ма добри су они него се издркавају тако то им је фора шта ли. Не могу лепо да ти одговоре, не знам што... Има пар изузетака можда али таки су углавном.

Ne možeš im pomoći glupom idejom. Čuš' da se zabrane riječi neke, to je preglupo i nemoguće.

ako ovo nije vređanje onda ne znam šta je
ZABRANITI se MOGU određene reči, pitaj kojeg god programera ili čak bilo koga da se iole razume i programiranje
a ja opet da kažem

imam samo dobre namere, hteo sam da pomognem

ako ovo nije vređanje onda ne znam šta je

Ako sam te uvrijedio neka me banuju, boli me kurac, ali ću ti ponovit' IDEJA JE PREGLUPA.

ZABRANITI se MOGU određene reči, pitaj kojeg god programera ili čak bilo koga da se iole razume i programiranje

Ja inače studiram programiranje, ali samo da te pitam, koju riječ ćeš da zabraniš?
Kurac?
Pička?
Sisa?
Ajde jadan, ne sprdaj se

Kad praviš poster o'đe, tekst kucaš posebno :)

аман бре, ако имаш текст или речи или тако нешто У ПОСТЕРУ, разумеш, по слици нешто пише. Иди види мој па ћеш да скапираш о чему причам.

A za tekst, moraš da otprilike strefiš

А и тај текст, да не гледаш у пасуљ да ли ће да стане или неће, него одмах да видиш па да скратиш ако треба.

Mogu se zabranit' riječi, to je najmanji problem, ali je to GLUPOOOOOOOOOOOOO GLUPOOOOOOOOOOOOOO GLUPOOOOOOOOOOOOO jer je ovo rečnik slenga, zamisli rečnik u kojem su zabranjene riječi :D