Prijava

Evo ja cu, da ne kazete da niko nema muda. Iskenjao bih se na Zezatorove definicije, na sve definicije Gremlina (u svim nalozima), na Mogsine naravno.

Od moderatora, iskenjao bih se Sirovom na definicije, vecinom Dzimijevih bi obrisao bulju, mada se njemu otme i poneka da lici na nesto. Zmijine su isto go kurac, ne znam koliko smisla za humor imaju oni koji ih hvale.

Dopunicu i ovaj spisak, ne mogu sad iz glave sve da istresem, ostace prazna.

EDIT: Otrov (fade) u svim pojavama i oblicima...

Pa ako covek ima 340 defki (naterao si me da gledam), a ti bi kakio i piskio po svima- ocigledno je da imas nesto protiv njega.
Ja imam, ali ne bih rekla na ovaj nacin. Evo ako ce ti biti lakse- ne svidjaju mi se u poslednje vreme defke Filozofa, jer mislim da je sleng koji koristi previse isfuran. I ja licno nesto ne volim takav sleng. Okej? Ali ne bih se ISKENJALA na njegove defke, zaboga, samo se meni licno taj tip defki ne svidja, zato i nisam pisala ovde.
Evo potrcala sam da ti objasnim. Nisam ti pas vodic, niti uciteljica, ako hoces da se foliras da ne znas jebeno izguglaj.

Opa kako moderator loži vatricu.
Malo ti je dosadno a? BAnujete i za sam prost govor a vamo pokrećete vake teme a pri tome se ne izjašnjavate.

Evo za početak ja bi se i posrao i popišao po svim definicijama onog koji je otvorio ovu temu. Jel ok da ti sada nalupam minuse, oće te boleti?

Džimi provokatoru jedan

Pa ako covek ima 340 defki (naterao si me da gledam), a ti bi kakio i piskio po svima- ocigledno je da imas nesto protiv njega.
Ja imam, ali ne bih rekla na ovaj nacin. Evo ako ce ti biti lakse- ne svidjaju mi se u poslednje vreme defke Filozofa, jer mislim da je sleng koji koristi previse isfuran. I ja licno nesto ne volim takav sleng. Okej? Ali ne bih se ISKENJALA na njegove defke, zaboga, samo se meni licno taj tip defki ne svidja, zato i nisam pisala ovde.
Evo potrcala sam da ti objasnim. Nisam ti pas vodic, niti uciteljica, ako hoces da se foliras da ne znas jebeno izguglaj.

Vidis, meni si rekla da je ova priča trol i da iskuliram a sama si se upecala sa primedbom da je ova tema i napravljena kako bi ti ovo rekla što si gore napisala.

Zato bih se i popišao na svih njegovih 340 plus sve ostale koje napise ubuduce jer je prljav igrac!

pufnice ako ne mozes iz licnih razloga imam ja laksativ nije nikakav problem

vidi se da je ovaj sajt otišao u kurac

Zato bih se i popišao na svih njegovih 340 plus sve ostale koje napise ubuduce jer je prljav igrac!

Tema su sranje definicije, ne sranje od karaktera.

Ja nemam nikakvih problema da kazem da ne volim takav sleng. Cak mi je i stajalo to u O sebi. To su licne preferencije, zaboga. Da je neka defka, bilo koja, govno ne moze nikada biti objektivno, vec iskljucivo subjektivno misljenje. I da, mislim da je glupa tema, ali malo ga pretera.

Tema su sranje definicije, ne sranje od karaktera.

Tema su На чије бисте се дефиниције покењали?"a ne na koje definicije!

Valjda odluku mo\emo doneti i na osnovu ne;ega drugog a ne na osnovu samih definicija.

pokenjao bi se na određene autore kojima 60% definicija se zasniva na pljuvanju nekoga ili necega oni ce se sami prepoznati

http://vukajlija.com/recnik/autori/6968
Samhain pogodio jednog od nekoliko komada

pokenjao bi se na određene autore kojima 60% definicija se zasniva na pljuvanju nekoga ili necega oni ce se sami prepoznati

Кењам на себе.

Dusane, hvala na ponudi, ali nije mi potrebno. ALi imam problema sa spavanjem, imas li nesto za to?
Kurice, kakvu jebenu odluku? Ti zaista mislis da ikome ista znaci to na sta bi se ti pokenjao? Pf. Grdna ti odluka. Razmisli dobro, ne zuri.

ako samhain tako kaze kenjam i na njega
mada mu nisam bio na profilu ali za svaki slucaj

Može svako od vas da se pokenja na 99% sopstvenih pisanija kao i ti Jericho i Samhaine. Da vredite nešto knjige bi pisali, bili bi novinari, šta god, a ne bi mlatili praznu slamu ovde. Samozvani autori, hahahahaha .... za utehu sada tražite najgoreg, njah.

jbt gde ti živiš, ajd uzmi napisi ovde 20 autora da su im sranje definicije i videces kako ce ti biti teže da ostvaris zeljeni skor. Čovece sajt je pun hejtera.

Kladim se da je ovo do sada procitalo preko 100 ljudi i kladim se da vec spremanju strategiju.

Uzmi recimo moderatore, šta mislis, da kod njih nema protekcije, da jedan drugome ne bacaju lajk kada za to dodje vreme. Ne verujem da je kod svih modova tako ali bar kod 1 jeste.

Tako da mene savrseno boli kurac da li nekog boli kurac za to što bih se ja popisao na necije definicije, jednostavno tema je takva i ne vidim na sta ti meni želiš da ukažes.

prvo si mi govorila da je tema trol što se ispostavilo da nije, onda si mi rekla da nekog a vredjam samo zato sto sam postupio u skladu sa ovom temom, sada mi pričaš o tome kako nikakvog efekta nema to sto sam ja napisao da bi se popisao a i sama si napisala na čije bi se ti pokenjala i tako dalje..

Aj baš me zanima sta ces sledece da mi predložiš!

nemoj da dirate kuricu, obožavam njegov nik, skoro isto kao i krešimira

Hahaha, 0001, pisi slobodno sa svog pravog profila, necu ti nista.

hehe, hvala đavole. Evo, kad god poželiš dajem ti pasvord ovog naloga na pvt da možeš da koristiš ovako kul nalog. Naravno ako ti želiš :)

да се закњуча зато што је тема ретардирана и шири негативне вибрације :)