Prijava

ajde kenjajte nešto...

21. фебруар 2007.
29. октобар 2010.

Najlepši - dan kada sam prvi put ostala sama u Pragu s namerom da tu ostanem zauvek.
Najgori - dan kada sam posle 5 godina kroz prozor autobusa ispraćala krovove tog istog Praga i napuštala ga zauvek...
Sada znam da ništa nije zauvek.

najgori - kad su me probudili i rekli da moramo bježati iz Mrkonjića od ustaša
za najbolji se ne mogu odllučiti... vjerovatno će biti onaj kad jednog dana dobijem klince...

Ja sam skoro razmišljao o ovome, ali baš pojma nemam....

Dotere, sta se to tako lepo desilo u petak?

Najgori dani : u vezi bolesti mog brata
Najlepši : svi na letovanju, ne mogu da izdvojim.

Не, нешто најгоре ми се десило у петак. А пре 3.5 године нешто најлепше.

Изгубио сам све што сам имао.

Onda zaboravi da sam pitao ;)

imam 4 najlepša dana...za svako dete po jedan...kad mi se prvo dete rodilo, onaj mali smotuljak budi u čoveku milion lepih osećanja, pojma nisam imao šta znači dete, ali tu malu kiflu držati u rukama to je nešto..nešto....drugu ćerku kad sam dobio, druga žena je jako volela da bude ćerka, ta sreća u njenim očima što joj se ispunila želja..treći sin, jebote da li treba da objašnjavam, kure tatino..četvrto sugare, sa ovo troje nisam ni stigao da se poigram, prvo su odveli od mene sa godinu dana, ovo druga dva razlika 13 meseci, frka, pelene, selidba...onda pauza 3 godine i dete za koje sam bio ubeđen da će biti žensko i da će biti najslađe..i nisam se zajebao..

najružniji dan ne bih...jako je jebeno bilo..sreća pa smo svi na broju...

1. Ne znam tačno, recimo otprilike ovo vreme pre dve godine, taj period.
2. Kad je umro patrijarh Pavle.

Najlepši-kada sam rodila sina posle 17 sati lebdenja-ni tamo ni 'vamo,i oboje smo ostali živi,hvala Bogu.

Najgori-kada mi je tata umro.Pre godinu dana.

Gogo :'(((

1. 2007 i 2008 godina, najsrećniji period mog života. Cvetale su mi ruže, bio sam zaljubljen, sve mi je bilo idealno. :)
2. Kada mi je baka umrla pre godinu dana. :'(

То је исти дан.