Prijava

od svih dana na svijetu i svega što mož da se desi, danas mi crko jebeni punjač za jebeni laptop i jebeno ću da se upucam. et

mo'š da malo ne budeš razmaženo derle, pošto imaš 23 i kusur godina

kad si ti postao tako pismen?

Transfer su vam ta klinačka čupanja za kosu, ali ono žešći.

Shvatite ovo kao dobronamerni savet.

па јесте ал она је прва почела као и увек учитељице

Marku opomena a Vidra u ćoše da kleči na kukuruzu.

hahaha, ma, pušti decu da se vole, tilmo, dok god ne preljevaju van jadanja i raznoraznih pitanja

Vidro slikaj punjač i pošalji na pvt sa adresom, do prekosutra ti stiže novi. Punjač, nije to što ste mislili.

Kako god, hoce da ti uzme adresu, pa ti vidi...

Osnovno pravilo vidrice je da nista nije besplatno.

Tj ako ti se ucini da dobijas nesto potpuno besplatno, obicno si ti roba :)

hahaha, ma našla sam na kupujemprodajem za hiljadu i po dinara, al jako me mrzi da se cimam sa dostavom :D

Elek je jednom tako nudio autoru sa vukajlije da mu zavari plinsku bocu. Kontrausluga je podrazumevala darivanje dupeta. Boca je, nažalost, uspešno zavarena.

Boca je, nažalost, uspešno zavarena.

L O L

Cimanje ti je da odeš po punjač? Pa ja sam išao u Marinkovu baru da Radjardu zavarim plinsku bocu, mislim stvarno.

EDIT: celt masonski hoštapler, guši privatno preduzetništvo u Srbiji lolo

елек, ај ми набави само овај џек пуњача што иде у лаптоп са пешес сантима кабла да наставим на мој кабл пошто се прекинуо баш до пластике ако имаш неки покварен пуњач да ти не треба

даћу и дупе ако мора...

hahaha, ako ozb. prodaješ, zainteresovana sam za kupovinu U ZAMJENU ZA PARE, a ev može i markovo dupe, ako te zanima

Posto je tema za jadanje... Nedostaje mi da zivim u Srbiji. Jednostavan, studentski zivot, tako nekako.

Jako ste, ali baš jako neozbiljni...

Ođe se dupad daju šakom i kapom!? Kajzene, ko da sa kiflama radiš!!!!