Prijava

Лутјена, почни да узимаш ујутру мед са водом на празан стомак. Млака вода и кашичица меда. Пиј то најмање месец дана, плус та храна која ти је препоручена.

To radim godinama. Promijenicu ishranu uz tablete. Hvala :-)

A ne mi ja

ne mi ja

tvoje usne sanjao

da ih nisam nekad ljubio

sta ujutru uzimate za imunitete?meda?ne mogu bela luka ujutru.bezace ljudi od mene vise nego inace.

Једеш ли цвеклу? Ако ти је кисела сирова, онда је још боља кад се испече, па се стави у тегле и прелије маслиновим уљем, ко воли може и бели лук да дода. Тако може да стоји дуго. Ја једино тако могу да једем цвеклу.

Uu da, bravo, cveklu bas volim ali je nisam odavno kupila.

Anemija, niko i neko idu daleko,
kad je ovde, ja je neću,
ako ode, bez nje neću sreću.

Ahahahah e hvala vam i na savjetima i na rimama <3

Ova tri moraš zajedno, ako uzimaš samo jedno nema efekta.
C vit i B kompleks u tabletama, a za gvožđe mora doktor da ti ispiše šta i koliko.

Pa da najbolje ce mi ona objansiti.

Lutjena najbolje je da pocnes sa nekim porokom. Probaj kockanje. Kad igras rulet nije ti bitno nista samo gledas kuglica gde ce da padne.

izijem flips
Lutjena najbolje je da pocnes sa nekim porokom. Probaj kockanje. Kad igras rulet nije ti bitno nista samo gledas kuglica gde ce da padne.

+32026
I taman upadne u tvoj broj i kao magijom ispadne i padne pored, na broj koji nisi pokrio.

Na Izijemovo +23795

Na izijemovo za rulet.

ili cu samo da pocnem da se drogiram

haha.
legendaran post.
juce drugar 300 jevreja dao onima kojima je taj novac najpotrebniji.kotur ocaja i ponekad srece.