Prijava

0 dinara imam, 0 podrške od roditelja, 0 diploma, nervozan sam ko pas, malo mi fali da nekog iznabadam nožem onako krvnički da ga zakoljem jebote

Само полако бурзо, ако рај није у самом теби, ниакд нећеш ући у њега. Држи се!

Kako 0 diploma, imaš garant diplomu iz osnovne škole, pa iz srednje. Znači dve diplome. Eto, to je već dva puta bolje nego što si ti mislio.

I to što kažeš. Ubij se Zeleni.

Meni je upravo brat rekao da ne očekujem više nikakvu finansijsku podršku od roditelja.
A tražila sam od majke samo da mi plati račun za telefon....

Jebeno, koliko godina imaš da znam da li da te žalim ?

Pa ti beše imaš dete. Ako nisi pazila kao klinka oko seksa, logično je da nemaš osećaj oko telefonskog računa. Lepo ti je rekao brat.

Jebote dodju ljudi ovde da se pozale, a neke njuske i dalje toliko ocajno zele da ispadnu kul sa svojim usiljenim komentarima, sto nas ne pobi nato zbog takvih, u pizdu materinu.

Nisam želeo da prisedam na muku samo pitam. Jebiga, ako je student nek joj plaćaju ako traži posao, želim da ga što pre nađe i reši te probleme.

Nemam dete samo mačku. Nekad.

Zelen Lukac znam kako ti je buraz. Srno izdrzi :*

Izdrzite svi i puna podrška!

Osim nezne srne i lukca, jbg to je život. Budite jaki, nema plakanja kad neko nece da ti plati racun za telefon. Zaradi lutko. Ili pripejd pa kad imas 100 din u dzepu uplati kredit.

Lična karta mi istekla pre tri meseca. Šta reći... mala plata skupa struja jbg

Kakva depresiva, ko bi reko da ima ovako teških priča na vukašu.

Ako imaš 22 god, uvek možeš da prodaš svoje telo, ako si nesposobna da zaradiš za telefonski račun.

Jao kakav kreten ovaj tilmo jebo te nisam znao

Možeš da se otkineš od alkohola i odeš na ispiranje i dozvoliš tilmu da te slika tako obeznanjenu, verovatno bi i platio za to. Možda si malo starija za njegov ukus, ali bogo moj, proći će.